Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Bay Yanlış dizisi nerede çekiliyor? Bay Yanlış dizisindeki ev kimin

FOX TV'de yaz dizisi olarak başlayan, Özge Gürel ve Can Yaman'ın başrollerini paylaştığı Bay Yanlış dizisi nerede çekiliyor? Diziyi yakından takip eden izleyiciler bu sorunun yanıtını merak ediyor. Özellikle Bay Yanlış’daki ev kimin sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından yoğun olarak araştırılıyor.
Eklenme:
 Bay Yanlış dizisi nerede çekiliyor? Bay Yanlış dizisindeki ev kimin

FOX TV ekranlarında yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayan Bay Yanlış dizisi izleyicilerden kısa süre içerisinde yoğun ilgi görmeye başladı. Can Yaman ve Özge Gürel’in başrollerini paylaştığı romantik komedi türündeki dizinin her ayrıntısı ekran başındaki izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Özellikle dizinin nerede çekildiği dizideki mekanların kimlere ait olduğu merakla araştırılıyor. Peki Bay Yanlış dizisi nerede çekiliyor? Bay Yanlış dizisindeki ev kimin evi?

Bay Yanlış nerede çekiliyor?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisi genel olarak İstanbul’da çekiliyor. Ancak dizide Can Yaman’ın hayat verdiği Özgür karakterinin Ailesi Göcek’te Özge Gürel’in hayat verdiği Ezgi karakterinin ailesi ise Bursa’da yaşıyor. Dizideki bazı sahnelerin Göcek ve Bursa’da geçeceği şimdiden belli oldu. Ezgi ve Özgür geçtiğimiz hafta düğün için Göcek’e gitmişti. Yine aynı şekilde Bursa’da Ezgi’nin ailesine de kısa bir ziyaret gerçekleştirmişlerdi. Dizinin bundan sonraki bölümlerinde yine aynı trafik içerisinde geçmesi bekleniyor.

Bay Yanlış dizisindeki ev kimin?

Baya Yanlış dizisinde özellikle Ezgi ve Özgür’ün yaşadıkları evler izleyiciler tarafından çok merak edildi. Aslında geçtiğimiz günlerde de basına yansıdığı gibi bay yanlış dizisinde kullanılan ev ünlü şarkıcı Linet’e ait. Evin değeri tam olarak bilinmese de bay yanlış dizisinin yapımcısı bu evi kullanmak üzere şarkıcıya 1 milyon 250 bin dolar ödeme yaptı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 28 Temmuz Salı birincisi kim? Puan durumu
28 07 2020 - 13:42
Kuaförüm Sensin 28 Temmuz Salı puan durumu tablosu! Bugünün birincisi kim?
28 07 2020 - 13:10
Kuaförüm sensin 24 Temmuz Cuma kim elendi? 24 Temmuz Kuaförüm sensin kim kazandı?
24 07 2020 - 14:21
Doya Doya Moda 24 Temmuz kim elendi? 24 Temmuz Doya Doya Moda birincisi
24 07 2020 - 13:24
Mutlu Aile Defteri filmi konusu ve oyuncuları! Hangi kanalda yayınlanacak?
23 07 2020 - 16:48
Doya Doya Moda 23 Temmuz günün birincisi kim? Bugün puan durumu
23 07 2020 - 13:54
Yorum Yap