Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Bay Yanlış 4. bölüm 1. fragmanı: Ezgi ve özgür aşkı hızlı başladı

FOX TV'de yeni başlayan dizi Bay Yanlış 3. bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Ezgi ve Özgür arasındaki bağlar son bölümde giderek güçlenirken yeni bölümde artık aşkın kıvılcımları ortaya çıkmaya başlıyor. Son olarak kavga ederek anlaşmayı bitiren Ezgi ve Özgür yeniden bir araya geldi ve bu defa oldukça eğlenceli bir maceranın içine atıldı. Bay Yanlış 4. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizin devamında...
Eklenme:
 Bay Yanlış 4. bölüm 1. fragmanı: Ezgi ve özgür aşkı hızlı başladı

FOX TV’de Özge Gürel ve Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı dizi Bay Yanlış 3. bölümü ile dün akşam izleyenlerin karşısına çıktı. Ezgi ve Özgür’ün son karşılaşması iş yerinde olurken İkisi de birbirlerine sinirlenerek anlaşmayı bitirdi. Ozan’ın söyledikleri Özgür’ün aklını iyiden iyiye karıştırmaya başlarken Ezgi’nin de Özgür’e karşı hissettikleri yavaş yavaş gün yüzüne çıktı. Nihayet anlaşma devreye girdi ve çift Özgür’ün kardeşinin düğününe katılmak üzere Göcek’e gitti. Ancak Ezgi yolda büyük bir sürprizle karşı karşıya kaldı. Bay Yanlış 4. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizin devamında…

Bay Yanlış 4. Bölüm Fragmanı

Baya Yanlış 4. Bölüm fragmanı son bölümünü hemen ardından Fox TV ekranlarında yayınlandı. Yeni bölümde Özgür’ün kardeşinin düğünü için hazırlıklara Ezgi üstleniyor ve ortaya şahane bir görüntü çıkarıyor. Bu sırada kızlarda Ezgi’nin ailesinin yanında olmadığını öğrenerek Göcek’e gidiyor. Kızların da katılması ile birlikte düğün daha eğlenceli hale gelirken Ezgi’nin Özgür’e karşı ilgisi kızlar tarafından fark ediliyor. Artık Özgür ve Ezgi de aralarındaki çekimin farkına varıyor bakalım bundan sonra ikiliyi nasıl bir macera bekliyor.

Bay Yanlış 3. bölümde neler oldu?

Ezgi ve özgür en son kavga ederek anlaşmayı iptal etmişti. Ancak birlikte çalışacaklarını öğrendikten sonra ikili büyük bir şok yaşadı ve iş anlaşması da iptal edildi. Ozan ise bu durumda Ne yapacağını bilemez bir şekilde Özgür’ü ikna etmeye çalışırken arkadaşının Ezgi’ye karşı olan hislerini fark etti. Ezgi, hastaneye gittiğinde eski sevgilisinin nişanlısı ile birlikte olduğunu görünce bir şok daha yaşadı ve kızın hamile olduğunu öğrenir öğrenmez de soluğu Özgür’ün yanında aldı. Özgür’e karşı hatalı davrandığımı söyleyen Ezgi anlaşmayı yeniden devreye soktu. Özgür ve Ezgi Gölcük’e doğru yola çıkarken olacaklardan habersiz bir yolculuğa başladı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Masum 26 Ekim 218. bölüm özeti ve fragmanı
26 10 2020 - 09:38
Güz Masalı 24 Ekim Cumartesi 69. bölüm özeti ve fragmanı
24 10 2020 - 11:54
Hint dizisi Masum 216. bölüm 24 Ekim Cumartesi özeti ve fragmanı
24 10 2020 - 10:57
Kanal 7 Güz Masalı 68. bölüm 23 Ekim Cuma özeti ve fragmanı
22 10 2020 - 19:08
23 Ekim Cuma Hint dizisi Masum 215. bölüm özeti ve fragmanı
22 10 2020 - 17:24
Güz Masalı 67. bölüm 22 Ekim Perşembe özeti ve fragmanı
21 10 2020 - 18:20
Yorum Yap