Dizi Fragmanları

Başrolünde Aras Bulut İynemli’nin Yer Aldığı Atatürk Filmine İzleyenlerden İlk Tepkiler Geldi

Disney Plus’ın yayınlanmaktan vazgeçmesiyle Türkiye’nin gündemine oturmuştu Atatürk filmi. Başrolünde Aras Bulut İynemli’nin rol aldığı filmden bazı parçalar 29 Ekim’de önce FOX TV’de yayınlandı. 3 Kasım günü de seyircilerle buluştu. Bakalım filmi izleyenlerden ilk tepkiler nasıl oldu?

Atatürk filmi, 2023’ün en merakla beklenen yapımlarından biriydi. Hatırlarsanız film Disney Plus’ta yayınlanacaktı ama iptal edilmişti. Politik nedenlerde iptal edildiği iddia edilen film haliyle tartışmalara neden olmuştu.

İptal edilmesiyle sosyal medyada epey bir eleştirilmiş ve iki bölüm halinde de sinemada gösterilmesine karar verilmişti.

Geçtiğimiz hafta Cumhuriyetin 100. yılını kutladığımız 29 Ekim’de ise filmden bazı kesitler FOX TV ekranlarında gösterilmişti.

Aras Bulut İynemli’yi Atatürk rolünde izlediğimiz filmin ilk kısmı 3 Kasım günü vizyona girdi. Mehmet Ada Öztekin’in yönetmen koltuğunda oturduğu “Atatürk 1881 – 1919” filmi, Mustafa Kemal’in milli mücadelenin lideri olmaya giden yolda yaşadıklarını konu alıyor.

Filmin ikinci bölümü ise 5 Ocak 2024 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

Filmde Zübeyde Hanım rolünde Songül Öden, Ali Rıza Efendi rolünde Mehmet Günsür, Madam Corinne rolünde Esra Bilgiç ve Enver Paşa rolünde ise Sarp Akkaya rol alıyor.

Ayrıca filmde hepimizin La casa de papel dizisindeki Helsinki rolüyle tanıdığı Darko Perić de Bulgar general Stiliyan Kovaçev karakterine hayat veriyor.

Gösterime girmesinin ardından Atatürk filmini ilk izleyenlerden de tepkiler gecikmedi. Gelin o yorumlara hep birlikte bakalım:

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Siz hepimizin heyecanla beklediği, gözü dolarak izlediği Atatürk filmini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyorum…

Kaynak: https://onedio.com/haber/basrolunde-aras-bulut-iynemli-nin-yer-aldigi-ataturk-filmine-izleyenlerden-ilk-tepkiler-geldi-1183234

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu