Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Barış Murat Yağcı kimdir? Survivor’ın şampiyonluk favorisine ölüm tehdidi

Son Güncelleme:
 Barış Murat Yağcı kimdir? Survivor’ın şampiyonluk favorisine ölüm tehdidi

Survivor 2020 yarışmasının en iddialı isimlerinden biri olan ve son dörde kalan Barış Murat Yağcı bugün gündemde en çok aranan isimler arasında yer aldı. Adım adım büyük finale doğru ilerleyen yarışma programında her geçen gün daha da büyük bir heyecan yaşanırken şampiyonun kim olacağı merakla bekleniyor. Barış Murat Yağcı ile ilgili bugün gündeme gelen haberler değilse ailesinin ölüm tehditleri aldığı ve babasının şikayetçi olduğu yönünde oldu. Peki Barış Murat Yağcı kimdir? Barış Murat Yağcı kaç yaşında?

Barış Murat Yağcı kimdir?

Survivor 2020 yarışmasında yarışan Barış Murat Yağcı 29 yaşında. Aslen İzmir Alaçatı doğumlu olan Barış, oyunculuk ve modellik yapıyor. Henüz 12 yaşındayken spor hayatına başlayan yakışıklı oyuncu, Efes Pilsen Spor Kulübü’nde forma giymiş ardından da sakatlanarak basketbol hayatına ara vermek zorunda kalmıştı. En iyi model seçildikten sonra bir dönem modellik ile uğraşan Barış Murat Yağcı daha sonra yurt dışına çıkarak bir sürede buralarda modellik yapmıştır. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde Eğitim alan genç oyuncu Anadolu Üniversitesi spor yönetimi bölümünde eğitimine devam etmiştir. Barış Murat Yağcı’nın en çok bilinen dizisi Şevkat Yerimdar olmuştur.

Ölüm tehditleri alıyor

Şu anda Survivor 2020 yarışmasında yarışan ve aldığı SMS birinciliği ile adından söz ettiren Barış Murat Yağcı’nın ailesi ölüm tehditleri aldıkları iddiasıyla savcılığa başvurdu. Şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olarak görülen genç yarışmacının sosyal medya üzerinden tehditler aldığı öğrenildi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Kırmızı Oda Güler (Su Burcu Yazgı Coşkun) kimdir?
12 09 2020 - 11:35
Demet ve Alişan’ın konuğu Tuğçe Kandemir kimdir, kaç yaşında?
10 09 2020 - 10:09
Elif Sarı kimdir? Sosyal medya üzerinden bebeğini satıyor
25 08 2020 - 11:49
FOX Ana Haber’in yeni spikeri Selçuk Tepeli kimdir?
25 08 2020 - 10:09
Kuaförüm Sensin sunucusu Çiğdem Batur kimdir kaç yaşında? Instagram adresi ne?
22 08 2020 - 11:34
Meral Niron kimdir? Meral Niron neden öldü?
13 08 2020 - 14:46
Yorum Yap