Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Bankaların Yeni Yıl Kredisi ve Faiz Oranları

Yeni yılın gelişiyle birlikte bankalarda müşterilerine yeni yıl kredisi kampanyaları sunuyor. Peki bu kampanyalar doğrultusunda yüzde kaç faiz ile ne kadar kredi çekebilirsiniz?
Eklenme:
 Bankaların Yeni Yıl Kredisi ve Faiz Oranları

Bankalar yeni yılda artık geleneksel hale getirdikleri kredi kampanyalarını müşterileriyle buluşturuyor. Uygun şartlar altında kredi fırsatı sağlayan bankalardan nakit ihtiyaçları karşılanabiliyor. Bu sene uygulanan kredi kampanyası kapsamında bankalar yüzde 0.98’den başlayan faiz oranlarıyla müşterilerine kredi kullandırıyor. Peki yeni yıl kredisi kapsamında hangi banka ne kadar faizle kredi veriyor? Sizler için araştırdık.

CEPTETEB Yeni Yıl Kredisi

CEPTETEB yüzde 0.98 faiz oranları ile kredi tahsis ücretsiz olmak üzere müşterilerine kredi veriyor. Cazip şartları olan kredi kampanyası kapsamında başvuruların onaylanması halinde müşteri danışmanları verdiğiniz adrese gelerek sözleşme imzalanmasını sağlıyor. Ayağınıza kadar glen bu fırsat kapsamında krediyi 60 ay vadeli olarak ödeyebiliyorsunuz.

İş Bankası Yeni Yıl Kredisi

Her sene olduğu gibi bu senede 2019 yılının son ayında faaliyete alınan İş Bankası yeni yıl kredisi kapsamında banka, müşterilerine yüzde 1.09 oranlarından başlayan faizler ile kredi kullandırıyor. Kredi notuna göre değişiklik gösteren kredi seçenekleri arasında 60 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Ayrıca İş Bankası’nın kredisinde kişilere özel faizler ve vade imkanları sunuluyor.

Şekerbank Yeni Yıl Kredi Kampanyası

Şekerbank taarafından yapılan kredi kampanyası kapsamında günlük bazda 8 TL’den başlayan ödemeler ile kredi sahibi olunabiliyor. Bireysel müşterilere sunulan bu kampanyada 3 aylık zaman dilimi süresince kredi taksidi erteleme imkanıda veriliyor. 31 Aralık tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında kredi başvurusunda bulunmak için internet şubesi ve bankalara başvuru yapmak gerekiyor.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
A101 kurbanlık koç fiyatı 2020! A101 kurbanlık siparişi nasıl verilir?
6 07 2020 - 15:37
65 yaş ve engelli aylığı ne kadar oldu? Engelli aylığı zammı ne kadar 2020?
6 07 2020 - 14:40
2020 emekliye promosyon zammı! Hangi banka emekliye ne kadar zam verecek?
6 07 2020 - 08:39
29 Haziran 2020 Pazartesi evde bakım maaşı yatan iller hangileri? Evde bakım maaşı temmuz ayında ne kadar zamlanacak?
29 06 2020 - 16:45
1000 TL Pandemi Destek Başvurusu Açıklandı mı? Pandemi Destek Başvurusu Nasıl Yapılır
27 06 2020 - 13:20
Haziran Ayı İşsizlik ve Kısa Çalışma Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak? İşsizlik Maaşına Nasıl Başvurulur?
26 06 2020 - 13:29
Yorum Yap