Ekonomi

Bankaların güncel kredi faiz oranları yayınlandı: Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank taşıt, ihtiyaç ve konut kredisi faiz oranları ne kadar?

Tüketicilerin artan ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına farklı kredi paketlerini sunmaya başlayan bankalar, özellikle yeni hafta itibariyle güncel kredi faiz oranlarını yayınladı. Kamu bankalarından özel bankalara kadar pek çok farklı banka tarafından yapılan yeni güncelleme sayesinde; taşıt, ihtiyaç ve konut kredisi almak isteyenler için yararlanılabileceği en cazip kredi kampanyaları öğrenildi.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank kredi faiz oranları ne?

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank kredi faiz oranları sektörde en çok dikkat çeken faiz oranları. Yapılan yeni güncelleme sonrasında bankaların faiz oranlarının net bir şekilde öğrenilmesi mümkün hale geldi. Yeni bir araç almak ya da konut satın almak isteyenler için belirleyici olan yeni kredilerde müşterilerin en uygun faizden yararlanabilmesi adına bankalar arasında karşılaştırma yapması da öneriliyor.

Bankaların güncel kredi faiz oranları ne?

İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi almak isteyenler için en cazip faiz oranlarını sunan bankalar kamu bankaları oluyor. Diğer bankalara göre daha uygun olan faiz oranları, vatandaşların daha uygun faizler ile ödemeler yapmasını sağlıyor. İşte güncelleme yapan bankaların yeni faiz oranları ve şartları 

ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANLARI

– Tüketici kredisi: 1.59 – Taşıt kredisi: 1.59 – Konut kredisi: 1.37

HALKBANK FAİZ ORANLARI

– İhtiyaç kredisi: 1,63 – Taşıt kredisi: 1,54 – Konut kredisi: 1,38

VAKIFBANK FAİZ ORANLARI

– Konut kredisi: 1.37 – İhtiyaç kredisi: 1.59 – Taşıt kredisi: 1.50

İŞ BANKASI FAİZ ORANLARI

– İhtiyaç kredisi: 1.60 – Taşıt kredisi: 1.55 – Ev kredisi: 1.38

TEB FAİZ ORANLARI

– İhtiyaç kredisi: 1.59 – Taşıt kredisi: 1.61 – Konut kredisi: 1.51

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu