Dizi Fragmanları

Bambaşka Biri 11. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Bambaşka Biri Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un Tims&B Productions imzası taşıyan dizisi Bambaşka Biri, dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Hande Erçel ve Burak Deniz’in başrollerini paylaştığı dram, romantik ve gerilim türündeki dizinin, yakın bir zamanda final yapacağına dair söylentiler var. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Bambaşka Biri son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Bambaşka Biri 11. bölümde; Kenan tedavisi için birden ortadan kaybolmuştur.

Fakat arkasında bir dizi kırık kalp kalmıştır. Kenan’ın ardında bıraktıkları ise hesap sormak için Turan ve Nevin’in kapısını çalar. Durumu açıklamak ise bu ikiliye düşmüştür. Leyla ise perişan olmuştur.

Hala neden terk edildiğini anlamaya çalışmaktadır.

Yasemin bir yandan Leyla’ya hayatına devam etmesi gerektiği konusunda tavsiyeler vermektedir. Fakat Leyla’yla birlikte yeni bir yola çıkmak isteyen biri olduğu aşikardır.

Yaşanan bir yanlış anlaşılma ile Yasemin, Murat’tan ümidini tamamen keser.

Tahir ise bir türlü Yasemin’den vazgeçememektedir. Hem ev hem de iş hayatında ayrı krizler yaşamaktadır.

Nuray ise Tahir’den vazgeçmek istemez ve onu elinde tutmak için yeni oyunlar kurgulamaya karar verir.

Kimsenin beklemediği bir dönüş haberi, gündemin yeniden değişmesini saplar. Fakat kimse beklediği cevabı alamayacaktır.

Çok büyük ve zor sorular için cevap arayan tek kişi onlar da değildir.

Hayatlarına girecek olan yeni bir isim, Kenan ve Leyla için yepyeni bir sayfanın açılmasına ve hayatlarının sonsuza kadar değişmesine sebep olacaktır.

Bambaşka Biri bir önceki bölümde neler oldu?

Kaçırılan Leyla, ilk defa hem soruşturmanın faillerinin hem de babasının katillerinin bu kadar yakınında bulunur. Doğan kendini ifşa etme riskini alarak Leyla’ya bir yardım eli uzatır. Leyla, uzun süredir çözmeye çalıştığı dosyada ilk defa zafere bu kadar yakındır. Ona ihtiyacı olan son cephaneyi verecek kişi ise hiç beklemediği bir isim olacaktır.

Nuray’ın tehditleri ile oğlunun fevriliği arasında kalan Şahinde, kendi günahlarını saklamak için seferber olur. Bu sırada kocasının katillerinden gelen baskılar artmaktadır. Tahir ise içinde bulunduğu kaosu kontrol altına almak üzere harekete geçer.

Doğan İdris’in güvenini tekrar kazansa da İdris’in onu geri kazanması mümkün değildir. Sevgisizlikten yorulan Doğan bir kez daha ailesinin ona karşı plan yaptığını keşfedince büyük bir hamle yapar. Arkasında bıraktığı krizle başa çıkmak Turan ve Nevin’e kalacaktır.

Kenan, Leyla ile ilişkisinde büyük bir adım atmaya karar verir. Ne var ki hemen ardından öğreneceklerinin bu ilişkiyi imkansız kılacağından habersizdir…

Bambaşka Biri 11. Bölüm Tek Parça İzle

BAMBAŞKA BİRİ SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLEME EKRANI

Kaynak: https://onedio.com/haber/bambaska-biri-11-bolum-tek-parca-izleme-ekrani-bambaska-biri-son-bolum-tek-parca-full-izle-1186845

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu