Bakan Soylu: “Tayyip Erdoğan siyaseti bıraktığı gün…”

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
17 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

TBMM Genel Kurulu’nda devam eden 2018 Merkezi Yönetim Bütçe görüşmelerinde İçişleri Bakanlığı’nın bütçesine ilişkin olarak konuşan Bakan Soylu, kürsüye 9 adet klasörle gelerek CHP tarafından kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi. Klasörlerde bulunan “İftiralar”, “Hakaretler”, “Yalanlar” başlıklı çok sayıda dövizi çıkararak CHP’ye yüklenen Bakan Soylu’nun sözlerine CHP sıralarından sürekli tepki geldi. Bakan Soylu’nun konuşmasının ardından çok sayıdaki dövizi AK Parti vekilleri topladı.

CHP tarafından ortaya atılan ve AK Partili 4 bakan ile 60 milletvekilinin ByLock kullandıkları şeklindeki iddiaları anımsatan Bakan Soylu, 4 bakan ve 60 milletvekili değil; bir tane ByLock kullanan milletvekili ispat edildiği takdirde istifa etmeyenin namert olduğu söyledi. CHP’nin iddialarına sert karşılık veren Süleyman Soylu, kendilerinin birileri tarafından yetiştirilen ve güdülen adamlar olmadıklarının altını çizdi. Kendi hikâyelerinde tahta sandık bulunduğunu ve tahta idam sehpası olmadığına işaret eden Bakan Soylu, kendi hikâyelerinde demokrasi bulunduğunu, darbe olmadığını, insanlara hürmet etmenin yer aldığını ve iftiraya yer olmadığını sözlerine ekledi.

“Tayyip Erdoğan Siyaseti Bıraktığı Gün…”

İçişleri Bakanı Soylu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyaseti bıraktığı gün bir daha siyaset kapısından içeri girmeyeceğini söyledi. Recep Tayyip Erdoğan gibi bir dünya lideri ile siyaset yaptığını vurgulayan Bakan Soylu, kimsenin merak etmemesini ve namuslu adamlar olduklarını ifade etti.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com