Bakan Soylu: “Tayyip Erdoğan siyaseti bıraktığı gün…”

Bütçe görüşmelerinde konuşan Bakan Soylu, CHP tarafından yöneltilen eleştirilere yanıt vererek, Erdoğan gibi bir dünya lideri ile siyaset yaptığını söyledi.

17.12.2017 - 9:29
17.12.2017 - 9:29
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

TBMM Genel Kurulu’nda devam eden 2018 Merkezi Yönetim Bütçe görüşmelerinde İçişleri Bakanlığı’nın bütçesine ilişkin olarak konuşan Bakan Soylu, kürsüye 9 adet klasörle gelerek CHP tarafından kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi. Klasörlerde bulunan “İftiralar”, “Hakaretler”, “Yalanlar” başlıklı çok sayıda dövizi çıkararak CHP’ye yüklenen Bakan Soylu’nun sözlerine CHP sıralarından sürekli tepki geldi. Bakan Soylu’nun konuşmasının ardından çok sayıdaki dövizi AK Parti vekilleri topladı.

CHP tarafından ortaya atılan ve AK Partili 4 bakan ile 60 milletvekilinin ByLock kullandıkları şeklindeki iddiaları anımsatan Bakan Soylu, 4 bakan ve 60 milletvekili değil; bir tane ByLock kullanan milletvekili ispat edildiği takdirde istifa etmeyenin namert olduğu söyledi. CHP’nin iddialarına sert karşılık veren Süleyman Soylu, kendilerinin birileri tarafından yetiştirilen ve güdülen adamlar olmadıklarının altını çizdi. Kendi hikâyelerinde tahta sandık bulunduğunu ve tahta idam sehpası olmadığına işaret eden Bakan Soylu, kendi hikâyelerinde demokrasi bulunduğunu, darbe olmadığını, insanlara hürmet etmenin yer aldığını ve iftiraya yer olmadığını sözlerine ekledi.

“Tayyip Erdoğan Siyaseti Bıraktığı Gün…”

İçişleri Bakanı Soylu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyaseti bıraktığı gün bir daha siyaset kapısından içeri girmeyeceğini söyledi. Recep Tayyip Erdoğan gibi bir dünya lideri ile siyaset yaptığını vurgulayan Bakan Soylu, kimsenin merak etmemesini ve namuslu adamlar olduklarını ifade etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim