Haber

Bakan Bizzat Açıkladı! Gıda Bakanlığı’na 10 bin 551 Personel Alımı Yapılacak

2018 personel alımı müjdesi bekleyen adaylar için bir müjde de Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan geldi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Bakanlığın 2018 yılında 10 bin 551 personel alımı yapacağını bizzat açıkladı.

Balıkesir’in Bigadiç ilçesini ziyaret eden Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba,  Çorum’da çalışmanın ve eğitimin önemine değindi.  Burada yaptığı görüşmeler sırasında hayvan yetiştiricisi bir çiftçi kadınla yaptığı sohbet sırasında kadının Hastalandı ve kendisinin iyileştirdiğini anlattığını söyleyen Fakıbaba,  böyle durumlarda üreticilerin imdadına veterinerlerin yetişmesi gerektiğini dile getirdi.

BAKANLIĞA 10 BİN 551 PERSNEL ALIMI YAPILACAK

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Ziyaretleri sırasında personel alımı müjdesini verdi.  Fakıbaba,  burada yaptığı açıklamalar sırasında üretici ailelerinin veteriner hekimlerin takibin izin vermediği takdirde hayvancılığın daha ileriye gidemeyeceğini belirterek,  çiftçilerin hayvanlarının hastalanması durumunda kolay bir şekilde veterinere ulaşması gerektiğini söyledi.  Bakanlık olarak görevlerini yaptıklarını söyleyen Fakıbaba,  9 Şubat 2018 tarihinde ziraat mühendisi,  gıda mühendisi ve veteriner hekim istihdamı için gerekli kuruluşlara Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı olarak yazılarını yazdıklarını belirterek 2018 yılında Bakanlığı personel alımı yapılacağının müjdesini verdi.  Bakan Fakıbaba,  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılacak olan personel alımı ilanının detaylarını vermezken ilanı ne zaman yayınlanacağı hakkında da bir şey söylemedi.

2018 memur alımı haberlerinden anında haberdar olmak için siz de sitemizi düzenli olarak takip edebilirsiniz. Memur personel alımı 2018 ilanları sitemizde güncel olarak yayınlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu