Bahçeli’den S-400 Yorumu: Hava Savunma Sistemine Karşı Çıkanlar İşbirlikçidir

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'nin Rusya'dan satın aldığı S-400 hava savunma sisteminin teslimatına ilişkin açıklamalar yaptı. Devlet Bahçeli açıklamasında S-400 hava savunma sistemine karşı olanların kesinlikle işbirlikçi olduğunu belirterek, yeni hava savunma sisteminin Türkiye'ye hayırlı olması dileklerinde bulundu.

13.07.2019 - 19:45
14.07.2019 - 12:39
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin 31 Mart seçimlerinde kazandığı belediyelere teşekkür ziyaretlerine başladı. Ziyaretleri sırasında Kütahya’da Düzenlenen mitingde konuşan Devlet Bahçeli, 15 Temmuza ilişkin açıklamalar yaptı. 15 Temmuzun sorumlularının döktükleri kanların hesabını ödeyeceklerini belirten Devlet Bahçeli, Türkiye için 15 Temmuz tarihinin yeni bir dönemeç ve yeni bir dönemin başlangıcı olduğunu ifade etti. Bundan sonra Türkiye için hiçbir şeyin 15 Temmuz öncesi gibi olamayacağını belirten Bahçeli, koalisyonlar devrinin kapandığını ve hükümet bunalmalarına kilit vurulduğunu dile getirdi. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye’nin ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin daha da arttığını belirten Bahçeli, Rusya’dan satın alınan S 400 hava savunma sistemleri hakkında da konuştu.

S-400 istemeyen işbirlikçidir

Devlet Bahçeli Kütahya mitingi sırasında Türkiye’nin Rusya’dan satın aldığı S-400 hava savunma sistemi hakkında da konuştu. Milletin güvenliği ve menfaatleri neyi gerektiriyorsa devletin onu yaptığını belirten Bahçeli, FETÖ’cü alçakların, PKK’lı canilerin, küresel güçlerin, CHP, İP ve HDP’in S-400 hava savunma sistemine karşı olduğunu dile getirdi. Kim ne derse desin Türkiye’nin diz çökmediğini ve Rusya’dan S 400 hava savunma sistemini aldığını belirten Bahçeli, sadece duyumlar üzerine bazı insanların konuştuğunu ve S-400’ün sarayın savunmasında kullanılacağını iddia ettiğini dile getirerek, bunu iddia edenler için işbirlikçi ifadelerini kullandı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim