Ayşe ve Kerem yakınlaştı Afili Aşk 6. bölüm reytingleri uçuşa geçti

Kanal D'de Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul'un başrollerini paylaştığı Afili Aşk 6. bölüm ile dün akşam yine reytinglerde zirveye oturdu. Yaz aylarının sevilen dizilerinden biri haline gelen Afili Aşk 17 Temmuz bölümü ile reyting oranlarını da yükseltti.

18.07.2019 - 14:00
18.07.2019 - 14:55
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Kanal D’de çarşamba akşamları ekrana gelen Afili Aşk dizisi 6. bölümü ile dün akşam yayınlandı. Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerini paylaştığı dizi yayınlanmaya başladığı ilk günden beri reytinglerde güzel bir başarı yakalamış ve izleyiciler tarafından da sevilmişti. Ayşe ve Kerem’in bir oyun ile başlayan hikâyesinde dün akşam sürpriz yakınlaşma yaşanması reytingleri daha da arttırdı. Afili Aşk dün akşam reytinglerde 3 kategoride de zirveye oturdu.

Afili Aşk 6. bölüm reytingleri

Afili Aşk 6. bölüm reytingleri aynı zamanda oranlarını da yükseltti. Sevilen dizi dün akşam 100 program arasında birincilik ipini göğüs derken, tüm kişilerde 7,74 izlenme oranı ve 24,80 izlenme payı, 20+ABC1’de 6,91 izlenme oranı ve 22,99 izlenme payı, AB’de 6,84 izlenme oranı ve 23,76 izlenme payı aldı. Genç oyuncular Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in enerjisinin oldukça tuttuğu dizide hikayenin gidişatından da izleyiciler memnun. Dizinin izleyicileri yaz aylarına yakışacak tatta bir romantik komedi olduğunu dile getiriyor. Elbette şu anda dizinin karşısında güçlü bir rakip bulunmuyor ancak, reyting oranlarına bakılırsa dizinin gelecek sezonu da sağlam gibi görünüyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim