Aylin Nazlıaka’dan CHP’ye geri dönüş sinyali

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
15 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

CHP’den ihraç edilerek bütün okları üzerinde toplayan ve uzun süre gündem olan Ankara Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka tekrardan partisine dönmek için gün sayıyor. Aylin Nazlıaka yaptığı açıklamasında geri dönmek için zamanın iyice daraldığını ifade etti.

CHP’den ihraç edilen Ankara Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka, partisine dönmek için henüz sinyal vermese de henüz her şeyin bitmediğini belirtti. Bu talihsiz sürecin yakın bir zamanda son bulacağını belirten Nazlıaka, hiçbir zaman partisinden kopmak istemediğini söyledi. Karabük’e giderek bir takım ziyaretlerde bulunan Ankara Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka, CHP’ye tekrardan dönüp dönmeme konusunda henüz kesin bir net tavrının oluşmadığını söyledi.

Tekrardan Geri Dönebilirim

Aylin Nazlıaka açıklamasında, “Bağımsızlık hepimizin tek eseridir. Ben bağımsız bir milletvekiliyim. Ama yine de gönlüm CHP’den yana ve ölene kadar da öyle devam edecek. CHP’li bir aile içinde doğup büyüdüm. Bu karakterde olmaktan dolayı da çok mutluyum. CHP’li olmak her zaman için mutlak bir erdemdir. Kağıt üzerinde CHP’li olarak görünmesem de ben CHP’ye gönülden bağımlıyım. CHP’nin bir üyesi olmak her zaman sevindirici olur.”

“Ben partideki hiç kimseye bir öfke ya da kızgınlık hissetmiyorum. Ben bir yoldaş olarak bu yola baş koydum. Bu ilelebet de böyle devam edecek. Siyaset içerisinde bazen böyle değişik durumlarla karşı karşıya kalabilme ihtimaliniz bulunuyor. Bu talihsiz süreç en kısa zaman dilimi içerisinde sona erecektir.” ifadelerine yer verdi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com