Aylin Nazlıaka’dan CHP’ye geri dönüş sinyali

CHP'den ihraç edilerek bütün okları üzerinde toplayan ve uzun süre gündem olan Ankara Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka tekrardan partisine dönmek için gün saydığını söyledi.

15.12.2017 - 23:26
15.12.2017 - 23:26
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

CHP’den ihraç edilerek bütün okları üzerinde toplayan ve uzun süre gündem olan Ankara Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka tekrardan partisine dönmek için gün sayıyor. Aylin Nazlıaka yaptığı açıklamasında geri dönmek için zamanın iyice daraldığını ifade etti.

CHP’den ihraç edilen Ankara Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka, partisine dönmek için henüz sinyal vermese de henüz her şeyin bitmediğini belirtti. Bu talihsiz sürecin yakın bir zamanda son bulacağını belirten Nazlıaka, hiçbir zaman partisinden kopmak istemediğini söyledi. Karabük’e giderek bir takım ziyaretlerde bulunan Ankara Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka, CHP’ye tekrardan dönüp dönmeme konusunda henüz kesin bir net tavrının oluşmadığını söyledi.

Tekrardan Geri Dönebilirim

Aylin Nazlıaka açıklamasında, “Bağımsızlık hepimizin tek eseridir. Ben bağımsız bir milletvekiliyim. Ama yine de gönlüm CHP’den yana ve ölene kadar da öyle devam edecek. CHP’li bir aile içinde doğup büyüdüm. Bu karakterde olmaktan dolayı da çok mutluyum. CHP’li olmak her zaman için mutlak bir erdemdir. Kağıt üzerinde CHP’li olarak görünmesem de ben CHP’ye gönülden bağımlıyım. CHP’nin bir üyesi olmak her zaman sevindirici olur.”

“Ben partideki hiç kimseye bir öfke ya da kızgınlık hissetmiyorum. Ben bir yoldaş olarak bu yola baş koydum. Bu ilelebet de böyle devam edecek. Siyaset içerisinde bazen böyle değişik durumlarla karşı karşıya kalabilme ihtimaliniz bulunuyor. Bu talihsiz süreç en kısa zaman dilimi içerisinde sona erecektir.” ifadelerine yer verdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim