Aydın’da sahibine saldırarak ağır yaralayan pitbull cinsi köpek polis tarafından vurularak öldürüldü

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yaşanan olayda evli ve 2 çocuk babası Halil Cici, oturduğu apartmanın bahçesinde beslediği köpeğine mama vermek için yanına gitti. Hektor İsimli pitbull cinsi köpek bir anda sahibine saldırdı. Köpeğinin iki kolundan da ısırdığı talihsiz adam kanlar içinde yere yığılırken durumu gören komşusu Üzeyir A. yardım etmek istedi ancak köpek ona da saldırdı. […]

11.08.2019 - 21:29
12.08.2019 - 11:50
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yaşanan olayda evli ve 2 çocuk babası Halil Cici, oturduğu apartmanın bahçesinde beslediği köpeğine mama vermek için yanına gitti. Hektor İsimli pitbull cinsi köpek bir anda sahibine saldırdı. Köpeğinin iki kolundan da ısırdığı talihsiz adam kanlar içinde yere yığılırken durumu gören komşusu Üzeyir A. yardım etmek istedi ancak köpek ona da saldırdı. Köpekten kaçan Üzeyir A. durumu polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polislerden biri sahibini kollarından defalarca ısıran köpeği ateş ederek etkisiz hale getirdi.

Ağır yaralandı

Polis tarafından vurulan köpek olay yerinde ölürken kanlar içinde kalan sahibi ise sağlık görevlileri tarafından Kuşadası Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Durumu ağır olan Cici, burada yapılan ilk müdahalenin ardından Atatürk Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Kollarında 1. derece yaralanma olduğu ve aşırı kan kaybettiği öğrenilen Cici, bir süre hastanede tedavi görmeye devam edecek. Olayla ilgili olarak polis tarafından soruşturma başlatıldı.

Mecburen vurmak zorunda kaldılar

Köpeğinin saldırısı sonucu ağır yaralanan Halil Cici, polislerin köpeği durmaya çalıştığını ancak başaramayınca vurmak zorunda kaldıklarını belirterek, aksi halde köpeğin kendisini öldüreceğini söyledi. Kolları ile başını koruduğunu söyleyen Halil Cici, bu sayede sadece kollarını ısırdığını dile getirdi.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim