Aydın’da Öz Kızını Hamile Bırakan Baba Tutuklandı

Aydın’ın Çine ilçesinde geçtiğimiz çarşamba günü meydana gelen olayda, akrabaları 14 yaşındaki C.K.’nın karnının büyüdüğünü fark ederek doktora götürdü. Doktorların yaptığı kontrol sonucunda 14 yaşındaki çocuğun 7 aylık hamile olduğu belirlendi. Hastane yönetiminin durumu polise bildirmesi üzerine polis ekipleri aile üyeleri ve küçük kız ile konuştu. Yapılan araştırma sonucunda küçük kıza cinsel istismarda bulunan kişinin […]

14.06.2019 - 21:42
14.06.2019 - 21:42
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Aydın’ın Çine ilçesinde geçtiğimiz çarşamba günü meydana gelen olayda, akrabaları 14 yaşındaki C.K.’nın karnının büyüdüğünü fark ederek doktora götürdü. Doktorların yaptığı kontrol sonucunda 14 yaşındaki çocuğun 7 aylık hamile olduğu belirlendi. Hastane yönetiminin durumu polise bildirmesi üzerine polis ekipleri aile üyeleri ve küçük kız ile konuştu. Yapılan araştırma sonucunda küçük kıza cinsel istismarda bulunan kişinin öz babası Salih K. olduğu tespit edildi.

Öz Kızına Cinsel İstismardan Tutuklandı

Polis ekipleri tarafından eve düzenlenen operasyonda öz kızına cinsel istismarda bulunan hamile bırakan Salih K., gözaltına alındı. Emniyette suçunu kabul eden baba yapılan işlemlerin tamamlanmasının ardından sonra cinsel istismarda bulunmak suçundan adliyeye sevk edildi. Savcılık sorgusunun ardından bugün mahkemeye çıkarılan baba, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim