Aybüke Pusat Kimdir, Nereli ve Kaç Yaşında?

NAVİGASYONAybüke Pusat Kimdir?Aybüke Pusat Yeni Dizisi Her Yerde SenHer Yerde Sen Selin (Aybüke Pusat) KarakteriAybüke Pusat Kaç Yaşında Boyu, KilosuAybüke Pusat Instagram Hesabı, Sevgilisi Var Mı? Her Yerde Sen dizisi Selin karakteri ile bir kez daha izleyicilerin karşısına çıkan oyuncu Aybüke Pusat kimdir sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından merak ediliyor. 2014 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik […]

15.06.2019 - 2:36
15.06.2019 - 2:38
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Her Yerde Sen dizisi Selin karakteri ile bir kez daha izleyicilerin karşısına çıkan oyuncu Aybüke Pusat kimdir sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından merak ediliyor. 2014 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında üçüncülüğü elde eden ve daha sonra televizyon oyuncusu olarak hayatına devam eden Aybüke Pusat, ilk televizyon deneyimini Medcezir dizisi ile yaşadı. Birçok projede yer alan ve özellikle Söz dizisi Bahar karakteri ile izleyiciler tarafından çok sevilen Aybüke Pusat, son olarak her yerde sen dizisi Selin karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor.

Aybüke Pusat Kimdir?

20 Mayıs 1995 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Aybüke Pusat, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bale bölümünden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde eğitim almaya devam eden Aybüke Pusat 2014 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldı ve üçüncü oldu.

Medcezir dizisi ile ilk kez televizyon hayatına başlayan Aybüke Pusat, balerin bir kız olan Elif karakterine hayat verdi. Sırasıyla O Hayat Benim ve Familia dizilerinde de rol alan güzel oyuncu, 2017 yılında Tolga Sarıtaş ile birlikte Söz dizisinde başrolleri paylaştı. Söz dizisinde hayat verdiği Bahar karakteri ile çok sevilen güzel oyuncu, dizinin ikinci sezonunun sonunda ölerek veda etti. Şahin Tepesi dizisi ile bir kez daha ekranda şansını deneyen güzel oyuncunun dizisi ne yazık ki tutmadı ve kısa süre sonra yayından kaldırıldı.

Aybüke Pusat Yeni Dizisi Her Yerde Sen

Aybüke Pusat, Fox TV ekranlarında yayın hayatına yeni başlayan Her Yerde Sen dizisinde Furkan Andıç ile başrolleri paylaşıyor. Yaz dizisi olarak başlayan Her Yerde Sen, reytinglerde istenilen başarıyı yakalaması durumunda yeni sezonda devam edecek.

Her Yerde Sen Selin (Aybüke Pusat) Karakteri

Her Yerde Sen Selin karakterine güzel oyuncu Aybüke Pusat hayat veriyor. Başarılı bir iç mimar olan Selin’in iş yerinde yaşanan mali krize rağmen güzel giden hayatı Demir’in gelmesi ile birlikte bir anda tepetaklak oluyor. Demir’le aynı evde yaşamak zorunda kalması yetmezmiş gibi iş yerinde de burun buruna olan Selin’i oldukça zor günler bekliyor.

Aybüke Pusat Kaç Yaşında Boyu, Kilosu

Güzel oyuncu Aybüke Pusat, 1.74 boyunda. 1995 doğumlu olan güzel oyuncu şu anda 24 yaşında.

Aybüke Pusat Instagram Hesabı, Sevgilisi Var Mı?

Yeni dizinin başlaması ile birlikte Aybüke Pusat Instagram hesabı var mı sorusunun yanıtı da bir kez daha araştırılmaya başlandı. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan güzel oyuncuya @aybukepusat araması ile Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz.

Genç ve güzel oyuncu hakkında merak edilen diğer bir soru ise Aybüke Pusat’ın sevgilisi var mı? Bir dönem Söz dizisinde rol arkadaşı olan Tolga Sarıtaş ile adı aşk dedikodularına karışan Aybüke Pusat’ın ismi daha sonra Boran kuzum ile anılmıştı. Ancak güzel oyuncunun Uğur Yücel ve Derya Alabora’nın yönetmen olan oğlu Can Yücel ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim