Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Avukat Ömer Gezen ile Evlenen Söylemezsem Olmaz Sunucusu Bircan Bali Hamile

Son Güncelleme:
 Avukat Ömer Gezen ile Evlenen Söylemezsem Olmaz Sunucusu Bircan Bali Hamile

Beyaz TV’de Ece Erken ile birlikte Söylemezsem Olmaz isimli programın sunuculuğunu üstlenen Bircan Bali geçtiğimiz Eylül ayında Avukat Ömer Gezen ile dünya evine girmişti. Bugün sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Bircan Bali, müjdeli haberi verdi ve takipçilerine hamile olduğunu duyurdu.

Şenol İpek ile evliliğini yaklaşık 2 yıl önce noktalayan ve daha sonra Ömer Gezen ile aşk yaşamaya başlayan Bircan Bali, geçtiğimiz yıl Eylül ayında bir dargın bir barışık devam eden ilişkilerini nikah masasına taşınmıştı. Kısa süre önce evlenen Bircan Bali ve Ömer gezen çiftinden mutlu haberler geldi. Bugün sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Bircan Bali takipçilerine hamile olduğunu duyurdu.

Mesafe Uzun Zaman Çok

Sosyal medya hesabından bebeğin ultrason görüntülerini paylaşan Bircan Bali uzun zamandan beri herkesin kendisine bu soruyu sorduğunuz ve yüzünden gözünden genellikle anlaşıldığını şu anda bir küçük mucize ile birlikte olduğunu dile getirdi. Mesafenin oldukça uzun olduğunu söyleyen Bircan Bali, zamanın çok olduğunu belirterek takipçileri ile mutluluğunu paylaştı. Haberi kendilerinin de daha çok yeni aldığını ve takipçilerinin duasına olan ihtiyacından dolayı paylaştığını belirten Bircan Bali, daha bebeğini hissetmeye başladı ilk andan itibaren bambaşka duygular yarattığını ifade etti.

Bircan Bali Kimdir

Söylemezsem Olmaz programında sabah saatlerinde Ece Erken ile birlikte sunuculuk üstlenen Bircan Bali 4 Ocak 1988 tarihinde dünyaya geldi. Muğla Üniversitesinde üniversite eğitimini alan güzel sonucu, 6 Temmuz 2013 tarihinde eski manken Şenol İpek ile evlendi. 2017 yılında Söylemezsem Olmaz programında bir açıklama yapan Bircan Bali, kocasının kendisini aldattığından emin olduğunu söylemiş uzun süre gündemde kalmıştı. Baba tarafı Aslen Adanalı olan Bircan Bali, uzun yıllardan beri Ece Erken ve birlikte Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapmaya devam ediyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Kardelen Kamışlı kimdir? Hotel Carmine nerede ve neler yaşandı?
11 09 2020 - 10:38
Ankara’da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hangi illerde sokağa çıkma yasağı olacak?
10 09 2020 - 11:32
Hafta sonu yasak gelen iller belli oldu mu? 12-13 Eylül 2020 hangi illerde yasak var?
8 09 2020 - 09:18
Uzman Çavuş Musa Orhan kimdir? Neden sosyal medyanın gündeminde?
26 08 2020 - 10:59
Nihat Hatipoğlu koronavirüse mi yakalandı? Sevenlerinden dua istedi
25 08 2020 - 09:46
Kadıköy’de polislerle tartışan Rana Batı’nın telefon numarası Yurtiçi Kargo çalışanı tarafından paylaşıldı
23 08 2020 - 14:13
Yorum Yap