Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

ATV’nin çarpı ilişkilerle dolu dizisi Gel Dese Aşk yayından kaldırıldı

ATV ekranlarında yayınlanan başrollerini Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik gibi isimlerin başrolü paylaştığı Gel Dese Aşk dizisi yayından kaldırıldı. Dizideki çarpık ilişkiler vatandaşlar tarafından defalarca RTÜK’e şikayet edilirken sadece 4 bölümle ekranlara gelen dizinin yeni sezonunda yayında olmayacağı öğrenildi.
Eklenme:
 ATV’nin çarpı ilişkilerle dolu dizisi Gel Dese Aşk yayından kaldırıldı

Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu ve İlayda Çevik’in başrollerini paylaştığı ATV ekranlarının tartışmalı bize Gel Dese Aşk ani bir kararla yayından kaldırıldı. Geçtiğimiz sezon sadece 4 bölümü yayınlanan ve koronavirüs tedbirlerinin başlaması ile birlikte ara veren dizinin zorunlu olarak sezon finali yaptığı konuşulmuştu. Bir süredir dizi hakkında vatandaşlar RTÜK’e şikayet yağdırıyordu. Bir babanın, kızının arkadaşı ile yaşadığı çarpık ilişkinin konu alındığı dizi de bu ilişkinin örtbas edilmesi izleyicilerden tepki çekmişti. Nihayet ATV bu dizinin fişini çekti ve yeni sezonda ekrana gelmeyeceğini açıkladı.

Şikayetler dizinin sonu oldu

Alınan bilgiye göre izleyicilerin dizi ile ilgili olarak RTÜK’e yaptığı şikayetler dizinin sonunu getirdi. Güçlü oyuncu kadrosuna rağmen izleyicilerden sert tepki çeken dizi sadece 4 bölüm olarak ekranlara gelmiş sonrasında ise koronavirüs tedbirleri nedeniyle zorunlu bir ara vermek zorunda kalmıştı. Ancak dizinin sadece 4 bölümü bile izleyicilerin tepkisini çekmeye yetti. Hatta özellikle Erkan Petekkaya ve İlayda Çevik’in hayat verdiği karakterler arasında yaşanan çarpık ilişki izleyicilerin sert tepkilerine neden oldu.

Gel Dese Aşk dizisi konusu neydi?

Babasını hiç tanımayan ve annesi tarafından büyütülen Bahar, Murat’ın ortağı Barlas’ın babası olduğunu öğrenir ve şirkete onunla yüzleşmeye gider. Ancak genç kız babasından birçok hakaret duyarak şirketten kovulur. Bu sırada şirketin kapısında babasının ortağı olan Murat ile karşılaşır. Eşiyle sorunları olan ve eşinin kendisine ilgi göstermemesinden şikayet eden Murat ise hayat dolu cıvıl cıvıl olan bu neşeli kızdan çok etkilenir. Ardından bu ikili arasında yakınlaşma başlasa da Murat bir süre sonra bu kızın kendi kızının arkadaşı olduğunu öğrenir. Ancak Murat her şeye rağmen eşinden gördüğü kötü muamele nedeniyle bu genç kızdan uzak durmayı başaramaz ve bu ilişkiyi bir şekilde örtbas ederek devam ettirir.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal’ın puanı
17 09 2020 - 16:14
Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan tablosu! 17 Eylül Gelinim Mutfakta birincisi kim?
17 09 2020 - 14:44
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Yorum Yap