Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

ATV yeni dizi Gençliğim Eyvah oyuncuları kimler? Gençliğim Eyvah konusu ne?

Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları kimler? Gençliğim Eyvah konusu ne? ATV ekranlarında bu akşam yayın hayatına başlayacak olan Gençliğim Eyvah dizisi izleyiciler tarafından şimdiden araştırılmaya başlandı. İddialı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken sıcacık konusu ile şimdiden izleyicilerin yakın ilgisini görmeye başlayan dizinin oyuncuları ve konusu herkes tarafından merak ediliyor. Gençliğim Eyvah dizisi hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamında sizleri bekliyor…
Eklenme:
 ATV yeni dizi Gençliğim Eyvah oyuncuları kimler? Gençliğim Eyvah konusu ne?

ATV ekranlarında ha bu akşam yayın hayatına başlayacak Gençliğim Eyvah dizisi oyuncu kadrosu ve konusu izleyiciler tarafından yoğun olarak internet üzerinde araştırılıyor. Oldukça başarılı isimlerden oluşan güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi yaz aylarında izleyicileri ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Peki Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları kimler? Gençliğim Eyvah dizisi konusu ne?

Gençliğim Eyvah dizisi konusu ne?

Gençliğim Eyvah dizisinin çekimleri bir platoda gerçekleştirilirken dizide Zekeriya ve Arif iki rakip kebapçıyı oynuyor. Ancak ikisinin de hayatı Zola ve Çavi adlı iki İtalya’nın gelmesi ile birlikte tamamen değişiyor ve alt üst oluyor. Yıllar önce eline geçen bir fotoğrafı alan ve babasını aramaya başlayan Çavi, bir anda Zekeriya ve Arif’in hayatına giriyor. Aslında iki ezeli rakip olan Zekeriya ve Arif çocuk meselesi yüzünden iş birliği yapmak zorunda kalıyor. Bu sırada Zola, mahallenin en güzel kızı olan Azra’ya gönlünü kaptırıyor. Azra ise bu sırada babasının büyük rakibi olan Arif’in oğlu Ahmet’le büyük bir aşk yaşıyor. Küçük bir mahallenin içerisinde rekabet, aşk ve sır dolu bir hayat bu akşam ekran başında izleyenlerle buluşacak.

Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları kimler?

Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları da izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Dizinin oyuncu kadrosu şu şekilde; Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, İpek Çiçek, Ecem Atalay ve Beyti Engin.

gençliğim eyvah

Gençliğim Eyvah dizisi nerede çekildi?

Türkiyede koronavirüs önlemleri devam ettiği için Gençliğim Eyvah dizisi yoğun güvenlik önlemleri altında çekiliyor. Dizi İstanbul’da hazırlanan bir platoda ziyaretçiye kapalı bir şekilde çekilmeye devam ediyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Gelinim Mutfakta 26 Ekim günün birincisi kim? Bugün çeyrek altını kim aldı?
26 10 2020 - 11:08
26 Ekim Pazartesi Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugünkü konukları kim? Canlı müzik ziyafeti!
26 10 2020 - 09:10
Bugün TV’de ne var? 26 Ekim 2020 Pazartesi Atv, Kanal D, FOX Tv, TV8, TRT1, Show Tv, Star Tv yayın akışı…
26 10 2020 - 09:01
Yorum Yap