Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

ATV Müge Anlı Sinop yangınında son durum! 3 kişi adeta buhar olup uçtu

ATV Müge Anlı Sinop yangını son durum ekran başında izleyenler tarafından merakla araştırılıyor. Sinop'ta çıkan yangında ortadan kaybolan 3 kişiyi Müge Anlı ile Tatlı Sert programı aramaya devam ederken yeni gelişmeler izleyicileri şaşkına çevirdi. Peki Sinop yangınında son durum ne? Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde neler yaşandı?
Eklenme:
 ATV Müge Anlı Sinop yangınında son durum! 3 kişi adeta buhar olup uçtu

Hafta içi her gün ATV’de canlı olarak ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 2019 yılının Nisan ayında Sinop’ta bir evde çıkan yangında 3 kişinin ortadan kaybolması ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Ahşap evde çıkan yangında evin tamamı yanmasa da 3 kişinin öldüğü iddia edilmişti. Ancak kayıp kişilerin cesetlerinden herhangi bir iz bulunamaması akıllarda soru işaretleri oluşmasına neden olmuştu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Özkaya ailesi evde olduklarını düşündükleri 3 kişinin bulunması için gerekenlerin yapılmasını istedi. Peki Sinop’ta çıkan esrarengiz yangında 3 kişinin başına ne geldi? Müge Anlı Sinop yangını son durum ne?

Müge Anlı Sinop yangını son durum

Sinop’un Türkeli ilçesinde tek katlı bir ahşap binada çıkan yangında 28 yaşındaki Nurten Özkaya ve 4 yaşındaki oğlu Ramazan Özkaya ile birlikte eşinin anneannesi 105 yaşındaki Hanife Özcan hayatını kaybetti. 3 kişinin öldüğü düşünülürken yangının ardından en fazla bulunan bütün kemikler toplanarak Ankara Adli Tıp Kurumu’na götürüldü ve DNA testi yapıldı. Ancak yapılan DNA testinde evde bulunan kemiklerin tamamının telef olan hayvanlara ait olduğu anlaşıldı. Yangın sırasında evin içinde bulunan 3 kişinin öldüğüne dair herhangi bir iz bulunamadı. Eşi, oğlu ve anneannesinin yangında kaybeden Erdal Özkaya soru işaretlerinin ortadan kalkması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu.

Sinop yangınında 3 kişinin başına ne geldi?

Sinop’un Türkeli ilçesinde bağlı yazılı köyünde 22 Nisan 2019 tarihinde çıkan yangında Özkaya ailesinden 3 kişinin ortadan kaybolması beraberinde büyük soru işaretlerini getirdi. Bir yıldan fazla zamanını geçmesine rağmen bu olaydaki sır perdesi aralandı masken Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi köye giderek herkesle görüşme gerçekleştirdi. Ancak ortaya çıkan bilgiler dehşet vericiydi.

Yangın neden çıktı?

Köydeki vatandaşlar muhtarlık seçimleri nedeniyle Yıldız ve Özkaya aileleri arasında büyük problem mi onlar olduğunu iddia etti. Ayrıca bu aileler arasında geçmişte çıkan kavgada 1 kişinin hayatını kaybettiği de ortaya çıktı. Köyün muhtarı Şaban Özcan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak canlı yayında” evi yaktığımızda” ifadelerini kullanınca ortalık iyice karıştı. Ekran başında izleyenler bu durumu fark ederek Müge Anlı ile Tatlı Sert programına ihbarda bulunmak için telefonları kilitlerken Şaban Özcan daha sonra yaptığı açıklamada dilinin sürçtüğünü söyledi.

Oğlunu Almanya’ya mı kaçırdı?

Yaşanan yangının ardından ortaya atılan başka bir iddia ise Erdal Özkaya’nın yangından kurtardığı çocuğunu Almanya’ya kaçırdığı yönündeydi. Hatta bugün canlı yayın sırasında gelen bir telefonda Erdal Özkaya’nın küçükken Kasıklarımda bir problem yaşadığı ve çocuğu olmadığı da iddia edildi. Erdoğan’ın amcası bu iddiaları gündeme getirirken çocuğun gerçekten Erdal’dan olup olmadığı da merak konusu oldu. Özellikle Erdal ve Eşi arasında bu olaydan dolayı kavga çıkmış olması ve bu kavganın hemen bir hafta sonrasında yangının yaşanması akıllarda daha da büyük soru işaretlerini bıraktı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap