Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Atakan Kayalar’ın Şoke Eden Sözleri: Gaipten Sesler Duyduğum Anda

Eklenme:
 Atakan Kayalar’ın Şoke Eden Sözleri: Gaipten Sesler Duyduğum Anda

Türkiye’nin son iki gündür konuştu filozof çocuk Atakan Kayalar bu sabah saatlerinde TV8 de yayınlanan Gel Konuşalım programının canlı yayın konuğu oldu. 10 yaşındaki Atakan’ın canlı yayın sırasında söylediği bazı sözler yeniden sosyal medyanın gündemine oturdu.

Son günlerde sosyal medyada paylaşılan görüntülerinin ardından Türkiye’nin gündemine oturan 10 yaşındaki filozof Atakan Kayalar, bugün ise TV8’de yayınlanan Gel Konuşalım isimli programının canlı yayın konuğu oldu. Atakan’ın canlı yayın sırasında yaptığı konuşmalar ise ekran başında izleyenleri hem hayrete hem de dehşete düşürdü. Kısa süre içerisinde Atakan’ın bu görüntüleri de sosyal medyada gündem olurken sosyal medya kullanıcıları Atakan’ın bu kadar gündemde olmasının hiç sağlıklı olmadığını düşünüyor.

Son Günlerde Herkesin Dilinde

Atakan Kayalar, sosyal medyada yayınlanan ilk videosu ile 5 ayda 250 kitap okuduğunu söylemiş ve kısa süre içerisinde Türkiye’nin gönlünü kazanmıştı. Henüz 10 yaşında olmasına rağmen felsefe kitaplarını neredeyse ezbere bilen Atakan, büyük beğeni toplamış herkesin ilgisini kazanmıştı. Konulara olan yaklaşımları ve tavırları ile bir anda Türkiye’nin gündemine oturan Atakan’ın sosyal medyada paylaşılan son görüntüleri ise izleyicileri hayrete düşürdü.

Bir Gün Onları Da Okutacağım

TV8 ekranlarında her sabah yayınlanan Gel Konuşalım isimli magazin programının canlı yayını bağlantı yapan Atakan Kayalar, anne ve babaların çocuklarına kitap okumaları konusunda sürekli nasihatte bulunduklarını belirterek; “Ama kendileri okumazlar. Onları da bir gün okutacağım” ifadelerini kullandı.

Gaipten Sesler Duyduğum Anda

Atakan’ın söylediği sözler karşısında hem stüdyoda bulunanlar hem de yanındaki muhabir büyük şaşkınlık yaşarken muhabirin “Sen ne zaman kitap okumaya karar verdin” sorusunu sorması üzerine Atakan’ın söylediği “Gaipten sesler duyduğum anda” şeklindeki cümle herkesi şaşkına çevirdi. 10 yaşındaki bir çocuğun böyle ifadeler kullanması hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri şaşkına çevirirken bir yandan da izleyiciler çocuğun psikolojik yardım alması gerektiğini düşündü.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Survivor Berkan ailesi küfür olayı ile gündemde! Küfreden kimdi?
11 07 2020 - 19:50
Bay Yanlış’ın Özgür’ü Can Yaman İtalyan şarkıcının kalbini fena kırmış
11 07 2020 - 13:22
Hadise ve Kaan Yıldırım soruları Seda Bakan’ı köşeye sıkıştırdı
11 07 2020 - 11:49
Doğum için gün sayan Bircan Bali hamilelik fotoğrafını paylaştı
10 07 2020 - 17:01
Ünlü Kasap Nusret ABD’deki restoranına devletten 2 milyon dolar yardım aldı
10 07 2020 - 16:40
Ozan Güven’in Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı geceye dair şok görüntüler ortaya çıktı
10 07 2020 - 16:38
Yorum Yap