Atakan Işıktutan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Atakan Işıktutan kimdir? Survivor 2019 yarışmasında yarışacak olan Atakan Işıktutan nereli? Atakan Işıktutan kaç yaşında ve hangi spor dalı ile uğraşıyor? Survivor yarışmacıları açıklanır açıklanmaz izleyenler Bu soruların yanıtını internette aramaya başladı. İşte Survivor 2019 yarışmacısı Atakan Işıktutan hakkında detaylı bilgiler…
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
28 Ocak 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Survivor 2019 yarışması yepyeni yarışmacıları ile yeni bir sezona daha başlamaya hazırlanıyor. 2 Şubat Cumartesi günü başlayacak olan Survivor 2019 yarışmasında öne çıkan çok sayıda isim var. Televizyon izleyicisi ilk kez karşılarında görecekleri yarışmacıları merak ediyor ve internet üzerinde arıyor. Peki, Survivor 2019 yarışmacısı Atakan Işıktutan kimdir? Survivor 2019 yarışmacıları arasında bulunan Atakan Işıktutan kaç yaşında? İşte detaylar…

Survivor 2019 Yarışmacısı Atakan Işıktutan Kimdir?

Atakan Işıktutan Survivor 2019 yarışmasının en genç isimlerinden biri. 24 yaşında ve Rizeli olan yarışmacı daha önce yüzme sporu ile ilgilenmiş. Yarışma için çektiği tanıtım videosunda özellikleri oyunlarında çok iddialı olduğunu söyleyen Atakan Işıktutan, Aynı zamanda basketbol oynadığı için atış kabiliyetinin de oldukça iyi olduğunu söylüyor. Aktif olarak Crossfit sporu ile ilgilenen ve kendi kategorisinde birinci olan Atakan Işıktutan Türkiye kürek Şampiyonası’nda da Türkiye ikinciliği elde etmiş.

Kendisini iddialı hırslı ve güçlü olarak tanımlayan Atakan Işıktutan Survivor 2019 yarışmasında sınırları Zorlayacağını söylüyor. Tanıtım videosunda dünyanın en Zorlu yarışmasına gittiğini söyleyen Atakan Işıktutan, Adada insan ilişkilerinde başarılı olacağından emin olduğunu ve isminin anlamını bütünü bir şekilde temsil edeceğini söyledi.

Atakan Işıktutan Instagram Hesabı

Güçlü fiziği ve yakışıklılığı ile dikkat çeken Atakan Işıktutan Instagram hesabı var mı sorusuna izleyenler tarafından çok sık soruluyor. Survivor 2019 yarışmacısı Atakan Işıktutan Instagram’da “isiktutanatakan” Hesabını kullanıyor.

İÇERİĞİ KAYNAK GÖSTEREREK SİTENİZDE YAYINLAYABİLİRSİNİZ! UNUTMAYIN BÜYÜK SİTE OLMANIZ İÇERİĞİ İZİNSİZ ALMANIZ ANLAMINA GELMİYOR
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.
Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Künye | İletişim