Dizi Fragmanları

Ata Demirer Netflix’te Yayınlanacak Olan “Bir İhtimal Daha Var” Dizisinin Çekimlerine Başlandığını Duyurdu!

Ata Demirer’in BKM imzalı Netflix dizisi son zamanlarda en çok merak edilen yapımlardan biri. Cem Yılmaz’dan sonra komedyen Ata Demirer’in Netflix platformunda dizi yayınlaması dikkatlerden kaçmadı. Peki bu dizinin adı ne ve çekimler başladı mı? Detaylar içerikte!

Netflix’te Türk komedi furyası son hızıyla devam ediyor. Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisiyle herkesin beğenisini toplarken yeni filmi Do Not Disturb filmi de Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

Geçtiğimiz aylarda komedyen Ata Demirer’in de Netflix’te yayınlanacak bir dizi çekeceği haberi gündeme düşmüştü.

En son Disney Plus için çektiği Bursa Bülbülü filmiyle gündem olan Ata Demirer’in Netflix’te yayınlanacak yeni dizisi BKM Film imzalı olan “Bir İhtimal Daha Var”.

Dizinin senaryosunu “Yarım Elma”, “Omuz Omuza”, “Küçük Kadınlar”, “Hayat Bilgisi” gibi pek çok dizinin senaryosunu kaleme alan deneyimli senarist Deniz Akçay yazdı.

Hakan Algül‘ün yönetmen koltuğuna oturacağı “Bir İhtimal Daha Var” dizisinin oyuncu kadrosunda Ata Demirer, Esra Bilgiç, Lale Mansur, Uğur Yücel, Murat Kılıç, Ümit Kantarcılar ve Hakan Salınmış yer alıyor.

Urla ve çevresinde çekilecek olan ve 8 bölümden oluşacak dizinin konusu da bir hayli dikkat çekici. Dizi, hem komedi unsurlarıyla dolup taşacak hem de şüpheli bir ölümü ve aile ilişkilerini konu alacak.

Dizi, Ata Demirer’in canlandırdığı İsa adlı bir karakterin, hayatındaki işlerin kötüye gitmesiyle mücadelesini konu alıyor. Ancak, Uğur Yücel’in canlandırdığı ünlü iş insanı Refik Saygun’un şüpheli ölümü, İsa’nın hayatını tamamen değiştiriyor.

Oyuncu kadrosu ve konusu zamanla belirlenen dizinin ne zaman çekileceği uzun zamandır merak konusuydu. Nihayet Ata Demirer dizinin çekimlerine başlanacağı haberini sosyal medyadan paylaştı.

Yapılan paylaşımla beraber diziyi merak edenlerden de tepkiler gecikmedi👇

👇

👇

👇

👇

Ne yalan söyleyelim biz de… Peki siz ne düşünüyorsunuz Ata Demirer’in Netflix dizisi hakkında? Yorumlarda buluşalım.

Kaynak: https://onedio.com/haber/ata-demirer-netflix-te-yayinlanacak-olan-bir-ihtimal-daha-var-dizisinin-cekimlerine-baslandigini-duyurdu-1174721

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu