Aslı Bekiroğlu Yaz Aylarında Rakibi Olan Afili Aşk ve Her Yerde Sen Dizilerine Gönderme Yaptı

Star TV'de Furkan Palalı ve çocuk oyuncu Lavinya Ünlüer ile başrollerini paylaştığı Benim Tatlı Yalanım dizisiyle ekranlara gelen Aslı Bekiroğlu, yaz aylarında rakibi olan Afili Aşk ve Her Yerde Sen dizilerine gönderme yaptı.

28.06.2019 - 13:40
28.06.2019 - 14:16
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Star TV’de geçtiğimiz haftalarda başlayan, başrollerini Aslı Bekiroğlu, Furkan Palalı ve çocuk oyuncu Lavinya Ünlüer’in paylaştığı Benim Tatlı Yalanım 3. bölüm ile dün akşam izleyici karşısına çıktı. Dizinin başrol oyuncularından Aslı Bekiroğlu bir magazin programına yaptığı açıklamalarda yaz aylarında rakibi olan dizilere gönderme yaptı.

Gerçek ve Doğal Olması Diğerlerinden Ayırıyor

Aslı Bekiroğlu projesinin diğer yapımlardan ayrılan özelliğinin ne olduğunun sorulması üzerine, ‘Gerçekçi ve doğal olması’ yanıtını vererek yaz aylarında ekrana gelen diğer dizilerde laf attı. Hikayenin sadece romantik komediden ibaret olmadığını belirten Bekiroğlu, proje sayesinde seyircilerin saf duygular yaşadığını düşündüğünü dile getirdi. Yaz aylarında genç oyuncuların rol aldığı başka diziler de ekranlara gelmeye başladı. Aslı Bekiroğlu verdiği röportajında diğer dizilerin gerçekçi olmadığını ima etti. Benim Tatlı Yalanım dizisi ile ilgili oldukça olumlu geri dönüşler aldıklarını belirten Bekiroğlu, bu şekilde yapıcı yorumlar sayesinde mutlu olduklarını ve hep böyle devam etmesini istediğini ifade etti. Seyircilere çok teşekkür ettiğini söyleyen Aslı Bekiroğlu, takdir görmenin kendisi için eşsiz bir duygu olduğunu söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim