Askerden Yeni Gelen Genç Şile’de Dalgalara Kapılarak Kayboldu

Şile'de sıcak havada yüzmek amacıyla arkadaşları ile birlikte denize giren 21 yaşındaki Volkan Ak dalgalara kapılarak kayboldu. Bölgede kaybolan genci aramak için çalışma başlatıldı. Olay yerine gelen gencin ailesi ve yakınları gözyaşlarına boğuldu.

29.06.2019 - 18:15
30.06.2019 - 0:15
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Şile Sahilköy Reis plajında bugün 13.30 sularında yaşanan olayda Askerden yeni geldiği öğrenilen 21 yaşındaki Volkan Ak, arkadaşları ile birlikte denize girdi. Bir süre sonra denizdeki dev dalgalara kapılan genç gözden kayboldu. Arkadaşları genci kurtarmak için uzun süre uğraştı fakat sonuç alamadı.

Arama Çalışmaları Devam Ediyor

İhbar üzerine olay yerine Sahil Güvenlik Sualtı Arama Kurtarma Ekipleri ve Jandarma Sualtı Arama Kurtarma Ekipleri sevk edildi. Denizde dalgalara kapılarak kaybolan gencin ailesi ve arkadaşları da olay yerine gelerek beklemeye başladı. Kaybolan gencin bulunması için ekiplerin çalışmaları sürerken ailede endişeli bir şekilde sahilde beklemeye devam ediyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim