Aşk ve Mavi dizisinin yıldızı Burcu Kıratlı’dan yeni sezon öncesi dizi müjdesi

ATV’de yayınlanan Aşk Ve Mavi dizisinde ünlü şarkıcı Emrah ile başrolleri paylaşan ve bu dizinin ardından yıldızı parlayan Burcu Kıratlı, kısa süreliğine ekranlara ara verdikten sonra yeni sezonda yeni bir dizi ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

16.07.2019 - 9:55
16.07.2019 - 11:49
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Aşk Ve Mavi dizisinde gösterdiği başarılı performansla dikkat çeken ünlü oyuncu Burcu Kıratlı geride bıraktığımız sezonda dizisinin final yapmasının ardından bir süre dinlenmişti. Dizi ile birlikte daha da tanınır hale gelen Burcu Kıratlı, müzisyen Sinan Akçıl ile dünya evine girdi. Evliliğinin ilk dönemleri biraz çalkantılı geçen Burcu Kıratlı yeni sezon için yeni dizi hazırlığı yapmaya başladı.

Yeni diziye hazırlanıyor

Eşi Sinan Akçıl ile birlikte İstanbul’da gece gezmelerinde yakalanan Burcu Kıratlı yeni sezon için hayranlarına müjde verdi. Şu anda durumun daha tam olarak netleşmediğini belirten Burcu Kıratlı, kendisinin de tam olarak anlaşılmadığını ama çok az kaldığını dile getirdi. Sinan Akçıl ise konser maratonunun başladığına ve maraton öncesinde İstanbul’da dinlenmeye çekildiklerini burcunun da dizisinin başlayacağını ve aynı zamanda bir de sinema filmi olacağını söyledi. Son dönemlerde ikilinin evliliklerinde yaşanan sorunlar basına sık sık yansımıştı. Gazetecinin çiftin barışmasını sebebinin Burcu Kıratlı’nın hamileliği olduğu iddialarını sordu. Sinan Akçıl ise bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim