Aşk-ı Memnu Hayranları 24 Haziran’da Bihter Ziyagil’i Unutmadı, Twitter’de TT Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlandığı dönemde reytinglere damga vuran dizi Aşk-ı Memnu’nun sevilen karakteri Bihter Ziyagil’in ölümünün 9. yıl dönümü hayranları tarafından unutulmadı. Bihter Ziyagil Twitter’da bugün TT oldu. Aşkı Memnu dizisinde güzel oyuncu Beren Saat’in canlandırdığı Bihter Ziyagil karakteri final bölümünde acı bir şekilde Hayatını kaybetmişti. Dizinin hayranları Bihter ziyagil’in ölümüne o kadar çok üzülmüştü […]

24.06.2019 - 13:11
24.06.2019 - 13:12
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Kanal D ekranlarında yayınlandığı dönemde reytinglere damga vuran dizi Aşk-ı Memnu’nun sevilen karakteri Bihter Ziyagil’in ölümünün 9. yıl dönümü hayranları tarafından unutulmadı. Bihter Ziyagil Twitter’da bugün TT oldu.

Aşkı Memnu dizisinde güzel oyuncu Beren Saat’in canlandırdığı Bihter Ziyagil karakteri final bölümünde acı bir şekilde Hayatını kaybetmişti. Dizinin hayranları Bihter ziyagil’in ölümüne o kadar çok üzülmüştü ki her yıl ölüm yıldönümünde anma törenleri düzenlemeye başladı. Bugün de 24 Haziran tarihinde Bihter ziyagil’in ölümünün 9 yıl dönümü hayranları tarafından unutulmadı. Bihter ziyagil karakteri sosyal medyada Bugün en çok Konuşulanlar arasına girdi. Hatta Bihter Ziyagil için helva kavuranlar ve başsağlığı dileyenlere bile vardı.

Mezar Taşını Paylaştılar

Bihter Ziyagil hayranları 24 Haziran ölüm yıldönümü nedeniyle sosyal medya hesaplarından Bihter Ziyagil mezar taşını paylaştı. Birçok kişi Bihter Ziyagil’in aşk için onurunu ve gururunu hiçe saydığını ancak Behlül’ün bunun farkında olmadığını ve mezarı başında bile seni seviyorum diyemediğini sosyal medyada paylaştı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim