Dizi Fragmanları

Aşk Böyle Bir Şey mi? Kısmetse Olur Sedat Sevgilisi Elif’in Burun Estetiğinin Yıl Dönümünü Kutladı!

Kısmetse Olur programıyla ünlenen ve şu an güncel olarak programın tek çifti kalan Elif ve Sedat ikilisi, geçtiğimiz günlerde yaşadıkları kırgınlığı üzerlerinden atmışlar. Bir kutlama fotoğrafı paylaşan ikilinin hayranları, bu kutlamayı ‘barışma kutlaması’ olarak adlandırsa da işin aslı farklıymış!

Kısmetse Olur Aşkın Gücü finaline yalnızca 18 bölüm kaldı.

Seda Sayan misali “Neler yaşadın ya? Bu nasıl bir şey ya? Allah aşkına döksene bi’ kendini” diyebileceğimiz bir sezondu… Valla o kadar kaos, kavga, ihtiras, entrika vardı ki, izlerken insanın beyni yanıyordu!

Kimleeer geldi kimleer geçti… İlk bölümle son bölüm arasındaki farklar milyonları aştı derken bir efsanenin daha sonuna geliyoruz.

Evde gerçek olmadığı söylenen, bir gün biteceği konuşulan ve prim yaptıkları iddia edilen Elif ve Sedat çifti, güncelde Kısmetse Olur evreninde ayakta kalmayı başaran tek çift oldu.

Yaşadıkları tüm zorluklara ve maruz kaldıkları tüm mobbinglere göğüs geren Elif ve Sedat çifti, birlikteliklerini hala devam ettiriyor.

Ayrılsalar da kısa süre içinde yeniden barışan çiftin arası, geçtiğimiz günlerde yeniden bozulmuştu. İkili kısa bir ara verdikleri ilişkilerine hızlıca geri döndüler.

Dün ise bir kutlama fotoğrafı paylaştılar. İkilinin hayranları barışmalarını kutladıklarını sanarken gerçek çok farklı çıktı. 😂

Öğrendik ki dün Elif’in burun estetiği yaptırmasının 2. yıl dönümüymüş. 😂

Zaten Sedat’ın fotoğrafı paylaşırken yaptığı açıklama da bu şekildeydi 👇

Elif ve Sedat’ın bu ‘romantik’ kutlaması ise sosyal medyada kısa sürede viral oldu.

Neredeeen nereye…

Aşk böyle bir şey mi… Bir arkadaş soruyor da…

Bir de yaş gününde ihanete uğrayanlar var…

Peki size böyle bir şey yapılsa ne hissederdiniz?

Yorumlarda buluşalım!

Kaynak: https://onedio.com/haber/ask-boyle-bir-sey-mi-kismetse-olur-sedat-sevgilisi-elif-in-burun-estetiginin-yil-donumunu-kutladi-1170343

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu