Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Aşk Bir Rüya 101. bölüm 31 Mayıs Pazar fragmanı ve özeti

Kanal 7'yi ekranlarının sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya 101. bölüm 31 Mayıs Pazar fragmanı izleyiciler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 30 Mayıs Cumartesi bölüm ile ekranlara gelirken yeni bölümde neler yaşanacağı son bölümün özeti herkes tarafından merak ediliyor. Aşk Bir Rüya 100. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı haberimizin devamında sizleri bekliyor…
Son Güncelleme:
 Aşk Bir Rüya 101. bölüm 31 Mayıs Pazar fragmanı ve özeti

Kanal 7 ekranlarında her gün yayınlanan günlük Hint dizisi Aşk Bir Rüya 100. bölüm ile ekranlara geliyor. Sevilen Hint dizisini yakından takip eden izleyiciler son bölümünün özeti ve yeni bölümün fragmanı konusunda da internet üzerinde yoğun olarak araştırmalar yapıyor. Peki Aşk Bir Rüya 101. bölüm 31 Mayıs Pazar fragmanı yayınlandı mı? Aşk Bir Rüya 100. bölümde neler yaşandı?

Aşk Bir Rüya konusu

Thapki sevgi dolu bir kızdır ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. Özellikle doğum günü gününde kekemeliği nedeniyle sevgilisi tarafından terk edilen genç kız bir anda hayatını değiştirmeye karar verir ve çalışmaya başlar. Yeni hayatına başlarken kendisini nelerin beklediğini bilmeyen genç kızın tek amacı aradığı aşkı bulmak ve bundan sonra güzel bir ilişki yaşamaktır.

Aşk Bir Rüya 100. bölüm özeti

Aşk Bir Rüya 100. bölümde daha fazla dayanamayan Shada, Vasu’ya Konuşmak için gider ve Dhruv’un gerçek yüzünü anlatır. Thapki’nin düşmanı olanın kendisi olmadığını ve Dhruv olduğunu hiç çekinmeden paylaşsa da Vasu, Shada’ya inanmaz. En azından bir şüpheyi de olsa aklına düşürmeyi başaran Shada bu konuda içinin rahat etmesini sağlar. Vasu çok geçmeden yaşananları ve gerçeği öğrenerek Thapki hakkında yapılan planların farkına varır.

aşk bir rüya

Daha fazla Dhruv’un tehditlerine boyun eğmek istemeyen Thapki Bihaan’ın canından endişe ettiği için gidip her şeyi anlatır. Fakat yine de kendini inandıramaz ve Bihaan frenleri kopan arabaya biner. Arabanın frenlerinin tutmadığını fark ettiğinde ise Thapki’ye inansa da iş işten geçer.

Aşk Bir Rüya 101. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında 21.00’da yayınlanan ve hafta sonu ise 21.30 da izleyici karşısına çıkan Aşk Bir Rüya 101. bölüm fragmanı yayınlandı. Thapki düğünde Bihaan ile evlendiğini zannederken büyük bir şokla karşı karşıya kalıyor. Dhruv, her şeyi göze alıp genç kızla evlenmeye kararlı. Düğünde gerçekler ortaya çıkınca Dhruv, elindeki bıçakla Thapki’yi rehin alıyor. Sonrasında ise genç kızı kaçırıyor.

Aşk Bir Rüya künyesi

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh

Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani,  Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap