ASELSAN cinayetleri çözülüyor

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
18 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında başlatılan FETÖ soruşturmaları kapsamında birçok olay aydınlığa kavuşuyor. Adli vaka gibi görülen Muhsin Yazıcıoğlu, Hrant Dink, Haydar Meriç, Rahip Santoro, Cezvet Soysal ve Zirve Yayınevi cinayetlerinin yanı sıra F-16 teknikeri Hafız Koca cinayetinin de siyasi nedenlerle işlendiği ortaya çıktı.

Dava Dosyası Yeniden Açıldı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yeniden incelenen dava dosyasında Hafız Koca’nın katili Mustafa Değirmenci’nin Akıncı Üssü’nde yakalanan Tuğgeneral Sadık Köroğlu tarafından verilen talimat ile cinayet işlediğini itiraf etmesi sonucu birçok karanlık olayın birer komplo olduğu belirlendi. Mustafa Değirmenci, daha önce ASELSAN mühendisleri Halim Ünsem Ünal ve Hüseyin Başbilen’in öldürülmesi talimatının kendisine verildiğini, fakat bunları yapmadığını ve ardından Hafız Koca’nın öldürülmesinin emredildiğini itiraf etti.

Jandarma teşkilatı içerisinde kendisinin birçok operasyonunda kullanıldığını anlatan Değirmenci, cinayet talimatını o dönemin jandarma binbaşısı olan FETÖ mensubu Sadık Köroğlu ile jandarma istihbarat astsubayları C.A., A.E. ve Y.Ç.’den aldığını söyledi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Haft 1 sene önce

Allah belanızı versin Amerikan köpeği olmuşlarda millete dindar görünmeye çalışıyorlar birde vijdansizlar. Siyonist ajanlar. Yahudi lerden daha alacaksınız onlar vatanlarına ihanet etmiyorlar

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com