Artvin Yusufeli’nde Çoruh Nehrine düşen genç teknisyen akıntıda kayboldu 5 kilometre ötede cansız bedeni bulundu

Artvin'in Yusufeli ilçesinde 31 yaşındaki Hüseyin Aktaş düştüğü Çoruh nehrinde sürüklenirken suya girenler tarafından kurtarılmaya çalışıldı. Ancak akıntıda gözden kaybolan genç teknisyenin cesedi 5 kilometre uzaklıkta bulundu.

02.08.2019 - 14:19
02.08.2019 - 15:28
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Artvin’in Yusufeli ilçesine bağlı Tekkale köyünde meydana gelen olayda Bursa Emniyet Müdürlüğünde görevli teknisyen Hüseyin Aktaş, Çoruh nehrine düşerek sürüklenmeye başladı. Çevrede bulunanlar durumu fark ederek jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi.

 Suya girip kurtarmaya çalıştılar

Bu sırada 2 vatandaş suya girerek akıntıda sürüklenen teknisyeni kurtarmaya çalıştı. Fakat vatandaşların çabası başarılı olmadı. Sürekli almaya devam eden gözden kaybolan Aktaş’ın cansız bedeni arama kurtarma ekipleri tarafından 5 kilometre uzaklıkta Irmakkale köyünde nehir kenarında bulundu. Talihsiz gencin cesedini sudan çıkarılarak otopsi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Jandarma ekipleri tarafından olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Diğer yandan suya düşen Hüseyin Aktaş’ı kurtarmaya çalışan vatandaşların görüntüleri de cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim