Arto daha fazla dayanamadı Hadise ve Ebru Polat’ın danslarının ardından isyan etti: Ben de soyunurum

Reynmen'in Ela şarkısıyla dans videolarını paylaşan Hadise ve Ebru Polat sosyal medyanın gündemine oturdu. Son günlerde bu videoların çok konuşulmasına isyan eden şarkıcı Arto, sosyal medya hesabından bir video paylaşarak şarkının sahibi Reynmen'e seslendi.

29.07.2019 - 20:22
30.07.2019 - 11:25
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Youtuber Reynmen’in çıktığı günden bu yana olay yaratan şarkısı Ela ile Hadise dans etmiş ve sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Hadise’nin videosunun ardından bir paylaşım da Ebru Polat’tan gelince şarkıcı Arto daha fazla dayanamayarak sosyal medya hesabından isyan etti. Ünlü popçuların Reynmen şarkısı ile yaptıkları cesur dansları diline dolayan Arto, ünlü Youtuber’a seslenerek, bu konuda bir önlem alınmasını istedi.

Bu karıların soyunmasını durdur artık

Reynmen’in Ela şarkısında Hadise’nin mayoyla Ebru Polat’ın ise göğüs frikiği vererek dans ettiğini gören şarkıcı Arto sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Arda yaptığı paylaşımda Reynmen’e seslenerek; “Yemin ederim Ela’dan soğudum. Reynmen aloo… Bu karıların soyunmasını artık durdur. Yemin ederim bak soyunurum. Ela’dan soğudum, kusacağım artık az kaldı az.” ifadelerini kullandı. Arda’nın yaptığı bu paylaşımın altına kısa süre içerisinde Ebru Polat’tan yorum geldi. Ebru Polat, Arto’nun paylaşımına kahkaha emojisi olarak yorum bıraktı.

Arto kimdir?

1966 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Arto’nun gerçek ismi, Harutyan Dalga’dır. Türk asıllı Ermeni şarkıcı Arto İstanbul Bilgi Üniversitesi medya ve iletişim sistemleri ile TV haberciliği bölümünden mezun olmuştur. 1997 yılından bu yana sahne almaya devam eden Arto, Beyoğlu’nda Zilly isimli bir mekanında ortağıdır.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim