Arsenal’da forma giyen Mesut Özil Londra’da bıçaklı saldırıya uğradı

Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, Londra'da bir restoranın çıkışında elinde bıçaklı bir adamın saldırısına uğradı.

25.07.2019 - 23:51
26.07.2019 - 11:07
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Mesut Özil’e düzenlenen saldırıya ilişkin görüntüler de yayınlandı. Görüntülerde saldırganın bıçaklı ve motor kasklı olduğu görülürken, saldırganın bıçakla saldırdığı sırada Mesut Özil’in hızlı bir şekilde arabasına bindiği görülüyor. Diğer yandan Mesut Özil’in takım arkadaşı Sead Kolasinac, bıçaklı saldırganı uzaklaştırmaya çalışıyor.

Delice ve tuhaftı

Mesut Özil’e yapılan saldırı sırasında olay yerinde bulunan Azuka Alintah isimli bir görgü tanığı yaşananlara ilişkin yaptığı açıklamada, “Tamamen delice ve tuhatfı. Arabası orada yolun ortasında duruyordu. Özil, bıçakla kovalanan herkes gibi korkudan neye uğradığını şaşırmıştı. Hayatını kurtarmak için kaçıyordu.” ifadelerini kullandı. Saldırının soygun amacıyla gerçekleştiği düşünülüyor.

İşte saldırıya ilişkin o görüntüler;

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim