Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Armağan Çağlayan İrem Derici röportajı şok etti: Umumi tuvalet değilim

Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk olan İrem Derici yaptığı açıklamalarla yine herkesi şaşkına çevirdi. Bir dönem yakalandığı anoreksiya hastalığı ile ilgili konuşan İrem Derici, sadece kafa ve göğüsten ibaret olduğunu söyledi.
Eklenme:
 Armağan Çağlayan İrem Derici röportajı şok etti: Umumi tuvalet değilim

Ünlü şarkıcı İrem Derici Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk olarak kendi hayatına dair önemli açıklamalarda bulundu. Son günlerde yaşadığı polemiklerle sık sık gündeme gelen İrem Derici, özellikle Seren Serengil ile yaşadığı tartışma konusunda yaptığı açıklamada; “Ben umumi tuvalet değilim. Gelenin geçenin ağzıma s…masına izin vermem. Kimseye öyle bir hak tanımıyorum” dedi.

Geçmişte aralarında krizi olmuştu

İrem Derici ve Armağan Çağlayan arasında da geçmişte kriz yaşanırken bu konu hakkında da YouTube kanalında konuşan İrem Derici, “bir sürü sorun yaşarken epilepsi krizleri yaşarken kimseye söyleyemiyorum. Bir bakıyorum hastanedeyim Armağan Çağlayan arkamdan saydırıyorum ben orada üçüncü nöbetimi geçirdim. Bir sene sana kinim geçmedi” ifadelerini kullandı. Armağan Çağlayan da kendi kininin geçmediğini söylerken; “Ben de tek değilim ben de şirketi temsil ediyorum tek başıma ben değilim yani. Öyle bakmak lazım” ifadelerini kullandı.

irem derici

İrem Derici anoreksiya hakkında konuştu

Canlı yayında samimi bir şekilde içini döken İrem Derici, ikinci Gülben Ergen olmaya hazır olduğunu söyledi. Hastanelik olduğu anoreksiya dönemi hakkında da konuşan İrem Derici, o dönem sadece brokoli yediğini ifade etti. Sürekli zayıflamak istediğini uyumadığını belirten İrem Derici zayıflamanın istediği her şeyi giymenin anahtarı gibi olduğunu düşündüğünü dile getirdi. İrem Derici açıklamasının devamında; “Şu ruh hastalığını hatırlıyorum. Bir gün hesap yapıyoruz ama kalori hesaplıyoruz. Kaşe filan değil. Bilmiyorum çok güzel zannediyordum kendimi, iğrenç… Bir de göğüslerimi yaptırmışım o dönem… Kafa ve göğüsten ibaret çirkin…” dedi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap