Arkadaşları Tarafından Evinde Ölü Bulunmuştu! Zehirlendiğinden Şüphe Ediliyor

Sakarya’nın Karasu ilçesinde reklamcılık ile uğraşan 24 yaşındaki Ayşenur A., arkadaşları tarafından iki gün önce evinde ölü bulunmuştu. Evde inceleme yapan polis ekipleri evin ortasında temizlik malzemeleri bulmuş ve genç kadının zehirlendiği şüphelenmişti. Genç kadının ölüm nedeninin yapılacak otopsiden sonra belli olacağı öğrenildi. Sakarya’da yerel bir gazetenin reklam bölümünde çalışan ve pazartesi günü işe gitmeyen […]

19.06.2019 - 15:21
19.06.2019 - 22:49
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Sakarya’nın Karasu ilçesinde reklamcılık ile uğraşan 24 yaşındaki Ayşenur A., arkadaşları tarafından iki gün önce evinde ölü bulunmuştu. Evde inceleme yapan polis ekipleri evin ortasında temizlik malzemeleri bulmuş ve genç kadının zehirlendiği şüphelenmişti. Genç kadının ölüm nedeninin yapılacak otopsiden sonra belli olacağı öğrenildi.

Sakarya’da yerel bir gazetenin reklam bölümünde çalışan ve pazartesi günü işe gitmeyen 24 yaşındaki Ayşenur A.’yı merak eden arkadaşları evine gitti.

Ölü Bulundu

Eve gelen arkadaşları kapıyı çaldı ancak açılmadı. Çilingir çağırarak eve giren arkadaşları genç kadını yerde hareketsiz yatarken buldu. İhbar üzerine eve sağlık ve polis ekipleri sevk edilirken yapılan ilk incelemede kadının hayatını kaybettiği belirlendi.

Zehirlenme Şüphesi

Olay yeri inceleme ekipleri çalışma başlatırken genç kadının cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Yapılan incelemede evin ortasında tuz ruhu ve çamaşır suyu gibi temizlik malzemelerinin bulunması genç kadının zehirlenmiş olabileceği ihtimalini akıllara getirdi. 24 yaşındaki Ayşenur A.’nın kesin ölüm nedeni otopsiden sonra belli olacak.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim