Arda Turan’dan Beşiktaş sinyali

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
25 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig takımlarından Beşiktaş’ta yeniden Arda Turan hareketliliği yaşanmaya başladı. Sezon başında da adı siyah beyazlı takımla sık sık anılan Arda Turan’ın devre arasında siyah beyazlı takımla anlaşmaya yakın olduğu belirtildi. Beşiktaş’ın ilerleyen günlerde Arda Turan için Barcelona ile masaya oturması beklenirken son olarak gittiği restoran içerisinde küçük çocukları kırmayarak yaptığı kartal hareketi dedikoduların yayılmasına neden oldu.

Son gelen iddialarda ise Arda Turan’ın Beşiktaş ile her konuda anlaşma sağladığı ve teknik direktör Şenol Güneş’in de talimatı sonrasında Başkan Fikret Orman’ın bu transfer için düğmeye bastığı ifade edildi. Arda Turan’ın son olarak İstanbul’da bir balıkçıda göründüğü ve siyah beyazlı takım ile her konuda anlaşma sağladığı bunun yanında da imzaların her an atılabileceği iddia edildi.

Arda Turan Beşiktaş’ta Gibi

Sezon başından bu yana adı Galatasaray’ın yanı sıra Beşiktaş ve Fenerbahçe ile de geçen Arda Turan’ın son olarak Real Madrid maçı kadrosundan da çıkarılması bu iddiaları daha kuvvetlendiren taraf oldu. Ancak son gelen iddialara göre siyah beyazlı takımın Arda Turan transferinde bir adım önde olduğu ve şartların uygun olması halinde görüşmelerin başlayacağı ifade edildi.

Barcelona ile Beşiktaş’ın anlaşması durumunda siyah beyazlı formayı giymekten büyük keyif alacağını belirten Arda Turan’ın ise taraftarlar tarafından nasıl karşılanacağı şimdiden merak ediliyor.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com