Aras Bulut İynemli Kimdir?

Aras Bulut İynemli Kimdir?

Yazar :

17 Nisan 2018 1 dk okuma süresi
PUAN VERMEK İSTERMİSİN? :)
Çok KötüKötüOrtaÇok İyiMükemmel Henüz Puan Verilmemiş :(
Loading...

25 Ağustos 1990 tarihinde doğan ekranların en çok aranan isimlerinden Aras Bulut İynemli, sanatçı bir ailede içinde yetişti. Ablası ses sanatçısı, abisi de tiyatrocu olan İynemli, Beşiktaş Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı. Okuluna hayli önem veren İynemli oyuncu olduktan sonra okulunu dondurdu.

Abisinin de desteği ile zaman içerisinde oyunculuğa daha fazla merak saran genç oyuncu, bu alanda da eğitim aldı. Türkiye’nin onu ilk keşfetmesi bir cips reklamında oynamasıyla oldu. Zeynep Günay, sahte bir İtalyan futbolcu rolünü oynayan İynemli’yi keşfetmesiyle oyuncunun hayatı bir anda değişti.

Birkaç reklam projesinden sonra Arka Sokaklar dizisinde konuk oyuncu rolüyle televizyon dünyasına adım atan Aras Bulut İynemli, 2010 yılında yayınlanan ve reyting rekorları kıran ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisindeki Mete karakteriyle voleyi vurdu.

‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin bitmesinin ardından 2013 yılında Mahmut ile Meryem adlı sinema filminde rol aldı.

Artık ekranların aranan yüzü olan İynemli, Muhteşem Yüzyıl dizisi kadrosunda sonradan dahil olarak Şehzade Bayezid karakterine hayat vermeye başladı.

2013 yılı içerisinde yine başrolünde yer aldığı Tamam Mıyız? filmi ile sinema alanında da ismini daha çok duyuran İynemli, 2015 yılında Cem Yılmaz’ın Pek Yakında filminde de konuy oyuncu olarak rol aldı.

Aras Bulut İynemli, İçerde dizisinin ardından yine fenomen olacak bir dizi projesi ile şu sıralarda ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Show TV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran, başrollerinde Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil’in yer aldığı Çukur dizisinde Yamaç rolünü canlandıran başarılı oyuncu, bu dizide ile de adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor.

Bu İçeriği Aktif Kaynak Göstermek Koşulu İle Paylaşabilirsiniz. Hiçbir İçerik Aktif URL Verilmeden Kopyalanamaz! Lütfen Dikkate Alınız.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"