Apple’dan iOS 11.1.2 Güncellemesi Geldi

Akıllı telefonlarda yaşanılan sıkıntıları çözmek amacıyla gerçekleştirilen güncellemelere bir yenisi daha eklendi.

17.11.2017 - 18:42
17.11.2017 - 19:16
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Amerika Birleşik Devletleri merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren ve dünyanın en iyi akıllı telefon üreticileri arasında yer alan Apple, yeniliklerine devam ediyor. Bilindiği üzere Apple şirketi tarafından iPhone 8, iPhone 8 Plus üretimleri yapılmış ve bunun yanı sıra iPhone’un 10.yılına özel olarak iPhone 10 yani halk arasında bilinen adıyla iPhone X piyasaya sürülmüştü. Geniş ekran oranı, kasanın azalması, yüz tanıma sistemi ve diğer özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken yeni iPhone X modeli, beraberinde yeni iOS güncellemelerini de getirdi.

Apple şirketi tarafından akıllı cihazların piyasaya sürülmesiyle birlikte iOS 11 güncellemesi getirildi. Bu zamana kadarki en büyük güncellemeler arasında yer alan iOS 11 ile hem tasarım açıdan değişiklikler yapıldı hem de daha hızlı bir işletim sistemi deneyimi için dosya sisteminde değişiklikler yapıldı. Tabi ki güncelleme sonrasında sıkıntılar da peş peşe geldi.

Son Güncelleme Problemleri Ortadan Kaldırdı

Kullanıcılar tarafından gelen iOS 11 şikayetleri sonrasında Apple tarafından peş peşe güncellemeler yayınlandı. Bilindiği üzere iOS 11 ile şarj problemi başta olmak üzere donma, kamera, telefon konuşmasında sıkıntılar meydana gelmişti. Apple tarafından getirilen iOS 11.0.1 gibi güncellemeler çare olmamış, Apple 11.1.0 gibi büyük bir güncelleme gerçekleştirildi. Apple tarafından getirilen son güncelleme ise iOS 11.1.2 oldu ve bu güncelleme sonrasında telefonlar yaşanılan sorunlar büyük oranda ortadan kaldırıldı.

Apple tarafından önümüzdeki günlerde yeni bir güncelleme gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim