Apple Park Halka Açık Olacak

ABD’nin teknoloji markası Apple, yakın zamanda kurulacak olan Apple Park’ı halka açacak

21.11.2017 - 16:55
16.06.2019 - 20:05
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Dünyanın en iyi akıllı telefon üreticileri arasında yer alan yaptığı yatırımlar ve yazılım üretimleri ile adından söz ettiren Apple, dünya çapında bir teknoloji merkezi yapmayı planlıyordu. Bir süredir yapılan çalışmalar sonrasında Apple Park’ın yapılacağı duyurulmuştu. ABD’nin Kaliforniya eyaletinde yer alan Cupertino bölgesinde kurulacak olan Apple Park ile özellikle içerisinde yer alan özellikler ve imkanlar ile rakiplerinden benzersiz olacak. Üstelik Apple Park’a giriş yapmak için gazeteci ya da yetkili olmanıza gerek yok. Firma tarafından yapılan açılış sonrasında vatandaşlar saat 09:00 itibari ile Apple Park’ı gezmeye başladı. Apple hayranları cam kapılardan içeri girerek Apple Park’ı incelemeye başladı.

Tasarım Harikası Olarak Gösteriliyor

Apple Mağazası’nın bir benzeri olarak gösterilse de tasarım olarak farklılıklar göze çarpıyor. Uzun tahta masalar ve dekorasyon parçaları ile Apple’ın son ürünleri iPhone 8 ve iPhone X modellerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca tarafınıza verilen tabletler ile de merkez hakkında daha rahat bilgilere sahip olabilir, ayrıca mekanın dışarısında yer alsanız da samimi havası sizleri içerisine çekmektedir.

Ayrıca mağaza görünümünün dışında diğer mağazaların sunmadığı bazı özellikler de bulunmaktadır. Bunlar Caffe Macs adı verilen bir kafe ve uzay gemisini andıran bir teras şeklindedir. Kampüsün bir diğer noktasında ise 5.000 kiloluk alaşımlı bir model ile tasarlanmış sergi alanını görebilir, bu alanda iPad ile arttırılmış gerçeklik performansına ulaşabilirsiniz.

Kampüsün diğer bölümlerinde de fitness merkezi gibi bölümler de yer alır.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim