Antalya’da iş yerinde pompalı dehşeti

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
22 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Antalya’da işine son verilen paket servisçisi restorandan kovulduktan sonra sahibi ile birlikte çalışanlarından bir tanesini pompalı tüfekle öldürdükten hemen sonra intihar etti. Diğer çalışanların ise canlarını zor kurtardığı gözlemlendi.

Antalya’da işten çıkarılan paket servis işçisi eski patronu ile birlikte çalışanlardan bir tanesini yanında getirdiği pompalı tüfekle vurduktan sonra intihar etti. Zanlının tüm çalışanları öldürmek adına iş yerine geldiği gözlemlenirken pompalı tüfeği ise internet üzerinden satın aldığı ve restoranın mutfak kısmında bulunan çalışanların ise son anda canlarını kurtarmak için büyük çaba sarf ettikleri gözlemlendi.

Av Tüfeği İle Terör

Saat 10.30 sıralarında Konyaaltı ilçesi Arapsuyu Mahallesi 607 Sokak üzerindeki bir restoranda yaşanan olayda paket servis görevlisi 26 yaşındaki Sadam Korkmaz yaklaşık birkaç gün öncesinde işten çıkarılmış ve patronu ile bu yüzden tartışma yaşamıştı. Sabah saatleri sularında iş yerine yanında sakladığı pompalı tüfekle gelen saldırgan öncelikle işyeri sahibi 50 yaşındaki Gani Kocabaş’ı arkasından yaklaşarak kafasından vurduktan sonra bodrum katta bulunan diğer çalışan 47 yaşındaki Şenol Öztaş’ı yine kafasından vurarak ölümüne neden oldu. Zanlı daha sonrasında bir süre boğuştuğu gıda mühendisi 30 yaşındaki Gizem Ege’yi de başına ateş ederek ölümüne sebep oldu.

Büyük korku içerisine düşen diğer çalışanlar ise kurtulmak için restoranın buzhanesine sığınmak zorunda kaldılar. Zanlı olayın hemen ardından ise yanında getirdiği av tüfeği ile başına sıkarak intihar etti.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com