Antalya’da iş yerinde pompalı dehşeti

Antalya'da işine son verilen paket servisçisi restorandan kovulduktan sonra sahibi ile birlikte çalışanlarından bir tanesini pompalı tüfekle öldürdükten hemen sonra intihar etti.

22.12.2017 - 22:52
22.12.2017 - 23:08
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Antalya’da işine son verilen paket servisçisi restorandan kovulduktan sonra sahibi ile birlikte çalışanlarından bir tanesini pompalı tüfekle öldürdükten hemen sonra intihar etti. Diğer çalışanların ise canlarını zor kurtardığı gözlemlendi.

Antalya’da işten çıkarılan paket servis işçisi eski patronu ile birlikte çalışanlardan bir tanesini yanında getirdiği pompalı tüfekle vurduktan sonra intihar etti. Zanlının tüm çalışanları öldürmek adına iş yerine geldiği gözlemlenirken pompalı tüfeği ise internet üzerinden satın aldığı ve restoranın mutfak kısmında bulunan çalışanların ise son anda canlarını kurtarmak için büyük çaba sarf ettikleri gözlemlendi.

Av Tüfeği İle Terör

Saat 10.30 sıralarında Konyaaltı ilçesi Arapsuyu Mahallesi 607 Sokak üzerindeki bir restoranda yaşanan olayda paket servis görevlisi 26 yaşındaki Sadam Korkmaz yaklaşık birkaç gün öncesinde işten çıkarılmış ve patronu ile bu yüzden tartışma yaşamıştı. Sabah saatleri sularında iş yerine yanında sakladığı pompalı tüfekle gelen saldırgan öncelikle işyeri sahibi 50 yaşındaki Gani Kocabaş’ı arkasından yaklaşarak kafasından vurduktan sonra bodrum katta bulunan diğer çalışan 47 yaşındaki Şenol Öztaş’ı yine kafasından vurarak ölümüne neden oldu. Zanlı daha sonrasında bir süre boğuştuğu gıda mühendisi 30 yaşındaki Gizem Ege’yi de başına ateş ederek ölümüne sebep oldu.

Büyük korku içerisine düşen diğer çalışanlar ise kurtulmak için restoranın buzhanesine sığınmak zorunda kaldılar. Zanlı olayın hemen ardından ise yanında getirdiği av tüfeği ile başına sıkarak intihar etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim