Antalya’da 3 kişiyi öldüren garson intihar etti

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
22 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinin Arapsuyu Mahallesi 607 sokakta bulunan bir restoranda çalışan ve 2 gün önce işten çıkarılan Saddam Korkmaz (26), restoran sahibi Gani Kocabaş (50), işyeri çalışanı Şenol Öztaş (47) ve restoranda gıda mühendisi olarak çalışan Gizem Ege’yi (30) pompalı tüfekle öldürdükten sonra intihar etti. Saddam Korkmaz’ın restoranda diğer çalışanları bulamayınca intihar ettiği öğrenildi. Saldırıdan kurtulan mutfak çalışanlarının ise restoranın buzhanesine saklandıkları anlaşıldı. Yaklaşık 5 yıldır restoranda garson olarak çalışan Saddam Korkmaz’ın 2 gün önce işten çıkarıldığı ve cinayeti bu sebeple işlediği öğrenildi.

Antalya Emniyet Müdürü Açıklama Yaptı

Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, saldırının tam bir cinnet hali olduğunu belirtti. Saddam Korkmaz ile ilgili olarak PKK terör örgütüne üyelikten 2011 yılında Muş’ta işlem yapıldığını aktaran Uzunkaya, hayatını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı ve sabır diledi.

Olayı haber alan restoran çalışanlarının yakınları ise işyeri önünde fenalık geçirdiler. Olay Yeri İnceleme ekipleri ve savcılığın incelemesinin ardından hayatını kaybedenlerin cenazeleri Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com