Antalya’da 3 kişiyi öldüren garson intihar etti

Konyaaltı ilçesinde işten çıkarıldığı restorana gelen garson, iş yeri sahibini, restoran çalışanını ve gıda mühendisini öldürdükten sonra intihar etti.

22.12.2017 - 14:21
22.12.2017 - 18:29
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinin Arapsuyu Mahallesi 607 sokakta bulunan bir restoranda çalışan ve 2 gün önce işten çıkarılan Saddam Korkmaz (26), restoran sahibi Gani Kocabaş (50), işyeri çalışanı Şenol Öztaş (47) ve restoranda gıda mühendisi olarak çalışan Gizem Ege’yi (30) pompalı tüfekle öldürdükten sonra intihar etti. Saddam Korkmaz’ın restoranda diğer çalışanları bulamayınca intihar ettiği öğrenildi. Saldırıdan kurtulan mutfak çalışanlarının ise restoranın buzhanesine saklandıkları anlaşıldı. Yaklaşık 5 yıldır restoranda garson olarak çalışan Saddam Korkmaz’ın 2 gün önce işten çıkarıldığı ve cinayeti bu sebeple işlediği öğrenildi.

Antalya Emniyet Müdürü Açıklama Yaptı

Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, saldırının tam bir cinnet hali olduğunu belirtti. Saddam Korkmaz ile ilgili olarak PKK terör örgütüne üyelikten 2011 yılında Muş’ta işlem yapıldığını aktaran Uzunkaya, hayatını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı ve sabır diledi.

Olayı haber alan restoran çalışanlarının yakınları ise işyeri önünde fenalık geçirdiler. Olay Yeri İnceleme ekipleri ve savcılığın incelemesinin ardından hayatını kaybedenlerin cenazeleri Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim