Antalya Gazipaşa Belediye Meclisi Suriyelilere Plaj Yasağı Kararını Reddetti

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde geçtiğimiz günlerde Suriyelilerin plajları alınmaması hakkında oy çokluğu ile kabul edilen ve ardından meclise iade edilen karar Belediye Meclisi tarafından Temmuz ayının ilk gününde yapılan oylama ile reddedildi.

01.07.2019 - 20:56
02.07.2019 - 11:21
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Antalya’nın Gazipaşa ilçesi belediye meclisi Temmuz ayının ilk toplantısını gerçekleştirdi. İlçede yaşayan Suriyelilerin plajları alınmaması konusunda geçtiğimiz ay belediye meclisinde alınan karar Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz tarafından iade edilmiştir. Kararı bugün yeniden oynayan belediye meclisi oy çokluğu ile reddetti.

Gurur Duyuyoruz

CHP’li Belediye Meclis Üyesi Onur Demir, toplantıda yaptığı açıklamada Haziran ayında aldıkları Suriyelilerin plajları alınmaması kararını ilçe belediye başkanı Yılmaz’ın sunduğu gerekçeler nedeni ile bir kez daha oyladıklarını ve kendilerinin de reddettiklerini duyurdu. Belediye meclisinde İyi Parti grubu adına konuşan Mehmet Yüksel ise, Belediye meclisinde geçen ay aldıkları Suriyelilerin plajlara alınmaması kararı nedeni ile Türkiye gündemini meşgul ettiklerini ve böyle bir konuyla ülke gündemine geldikleri için İyi Parti grubu olarak gurur duyduklarını ifade etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim