Annesinin feryatları yürek yakmıştı: Sapanca gölünde kaybolan Eren’in cansız bedeni çıkarıldı

Kocaeli'de 13 yaşındaki bir çocuk yüzmek için Sapanca Gölü'ne girmişti. Kısa süre içinde gölde kaybolan çocuğun cansız bedenine ulaşıldı.

28.07.2019 - 10:33
28.07.2019 - 11:27
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Kocaeli’de Sapanca Gölü’ne yüzmek için giren 13 yaşındaki çocuğun cesedi çıkarıldı.

16 metre derinlikte bulundu

13 yaşındaki Eren Gültekin Kartepe Eşme Mahallesi’nde Sapanca Gölü’ne girdikten sonra ortadan kaybolmuştu. Küçük çocuğu aramak için Değirmendere Sualtı topluluğu, İtfaiye ve deniz polisi dalgıçları tarafından yapılan çalışmalar sonucunda çocuğun cesedine 16 metre derinlikte ulaşıldığı öğrenildi. Gültekin’in cesedi sudan çıkarılırken Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Kocaeli Devlet Hastanesi morguna götürüldü öğrenildi.

Olayın geçmişi

13 yaşındaki Eren Gültekin Kartepe ilçesi Eşme Mahallesi’nde akraba ziyaretine gelmiş dün de iki arkadaşıyla birlikte Sapanca Gölü’nde sandala binerek böyle açılmıştı. Eren Gültekin serinlemek için suya girerken sudan çıkmaması üzerine arkadaşları bir süre sonra polis ekiplerine haber vermişti. Ekipler tarafından arama çalışmaları başlatılırken küçük Eren’in annesinin feryatları Dün Yürek yakmıştı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim