Anneler Günü İçin Hediye Önerileri

Anneler Günü İçin Hediye Önerileri

Her sene Mayıs ayının 2. haftası kutlanan Anneler Günü bu sene 13 Mayıs gününe denk geliyor. Annenize henüz hediye almadıysanız eğer hediye önerilerimize göz atabilirsiniz.

Yazar :

5 Mayıs 2018 2 dk okuma süresi
PUAN VERMEK İSTERMİSİN? :)
Çok KötüKötüOrtaÇok İyiMükemmel Henüz Puan Verilmemiş :(
Loading...

Her sene Mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü, bu sene 13 Mayıs pazar gününe denk geliyor. Şimdiden Anneler Günü için ne hediye alsam diye düşünenler için herkese uygun hediye önerilerine bu yazımızda yer verdik.

Zaman ilerledikçe hediye sektörü de kendi içerisinde yenilikler gerçekleştirmektedir. Eski zamanlarda alınan hediyelerin çoğunlukla çiçek, kolye ve ev ürünleri şeklinde olduğu günümüzde ise bu hediyelerin yerini daha çok kişinin, kullanabileceği ve ihtiyaç duyduğu ürünlerin hediye edilmesine bıraktığı görülmektedir.

Her ne kadar ” Her gün Anneler Günü” desek de bu özel günde mutlaka annelerimize bir tatlılık yapmak ve onların yüzünü birazcık daha gülümsetmek için hediyeler alıp, o gün hiç bir işi ona bırakmıyoruz. Peki, bu sene Anneler Günü için ne hediye alacağınıza hala karar veremediyseniz eğer bizim aklımıza gelen öneriler şu şekilde.

Bilindiği üzere mağazalar Anneler Günü dolayısıyla en az bir hafta öncesinden ciddi şekilde indirim mesajlarını yayınlamaya başladılar. Bu yüzden güzel ve uygun bir hediye almak için bu kampanyalar mutlaka takip edilmelidir.

 • Önümüz yaz, bütün bir yaz boyunca annelerimizi sıcaktan  koruyacak onları rahat ettirecek kıyafet, ayakkabı gibi ürünleri hediye edebilir yaz boyunca hediyenin keyfini çıkartmasını sağlayabilirsiniz.
 • O çok istediği ürünü henüz almadıysanız bunu hatırlayarak anneler günü içerisinde annenize onu hediye olarak verebilirsiniz.

 • Mutfak içerisinde onun işini kolaylaştıracak bir ürün hediye etmek isteyenler için böylesi bir hediye alınabilecek öneriler içerisindedir.
 • Anneler Günü için kişisel bakım marketlerinin yapmış olduğu indirimler içerisinden özellikle parfüm ve kozmetik ürünleri çok ciddi indirimlere girmektedir. Eğer ki anneniz bu tip ürünler kullanıyorsa ona böyle hediyeler almak onun için çok makbule geçeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü bu dönemde özellikle cilt bakım ürünleri %50 indirimler gerçekleştirmektedir.

El yapımı Hediye vermek isteyenler İçin Öneriler

Bu Anneler Günü için annenize kendi ellerinizle hediye hazırlamak istiyorsanız eğer önerilerimiz şu şekilde.

 • Ailenizin yer aldığı bir soy ağacı hazırlayabilirsiniz.
 • Ahşap boyama teknikleriyle fotoğraflarınızın olduğu eşyalar hazırlayabilirsiniz.
 • Güzel bir takı tasarlayabilirsiniz.

 • Duygularınızı dile getirdiğiniz samimi bir mektup yazabilirsiniz.
 • Çiçeklerini koyabileceği alanlar hazırlayabilirsiniz.
 • Takı düzenleyici hazırlayabilirsiniz.
 • Farklı kokulara sahip banyo bombaları diğer bir adıyla banyo tuzları hazırlayabilirsiniz.
 • Güzel bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz.
 • En güzeli ona sımsıcak bir sarılışla ona onu sevdiğinizi söyleyebilirsiniz.

Bütün Annelerin ve Anne adaylarının, Anneler Günü’nü kutlarız.

Bu İçeriği Aktif Kaynak Göstermek Koşulu İle Paylaşabilirsiniz. Hiçbir İçerik Aktif URL Verilmeden Kopyalanamaz! Lütfen Dikkate Alınız.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"