1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler
Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

A+A-

Boş zamanları değerlendirmek için yapılan aktivitelerde, resmi ve devlet işlerinde ya da insanlarla iletişim kurmada yani kısaca hayatın her noktasında ve anında teknolojik cihazlar ve beraberinde dijital dünya önemli bir rol oynuyor. Günümüzde en basit işlerimizden, en komplike sorunlarımıza kadar her konuda yanıt bulmak veya çözüm oluşturmak için internete başvuruyoruz ki bu durumda modern toplum yaşantısında internetin gücünü sürekli arttırmaya devam ediyor.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

Gelişmiş ülkeler haricinde gelişmekte olan ülkelerde ve hatta gelişmemiş ülkelerde dahi internet kullanımının sınırlı da olsa kendisine yer edinmiş olması internet aracılığıyla herkese ve her şeye daha kolay ulaşılabilmesi mümkün oluyor. Bu çerçevede de internet alternatif iş sektörleri açısından da önemli bir fırsatı insanlara sunuyor. Her konuda olduğu gibi anket hizmetleri de artık dijital platforma taşındı ki realiteye göre dijital platformdaki anketlerin insanlara bir gelir kapısı oluşturabilmesi mümkündür. Çünkü internette anket doldurarak para kazandıran siteler mevcut ki bu sitelerde sadece anket doldurarak, günde birkaç dakikayı ayırarak ek kazanç elde edilebilmesi mümkün oluyor. 

Anket Doldurularak Nasıl Para Kazanılır? 

Her şirket, kuruluş ve kamu hizmeti sunan kurum, hizmet verdiği kitlesine ilişkin olarak değerlendirmeler ve analizler yapmak ister. Bu yüzden de günümüzde anket şirketleri bu özel ve resmi kuruluşların hizmet alanlarına ve hedef kitlelerine yönelik olarak yeni hizmetleri ya da hizmet portföylerinin şekillendirilmesi konusunda doğrudan halktan gelen verilere kolay şekilde ulaşabilmesini sağlıyor. İşte bu noktada sizde anket şirketlerinin bu anket hizmetlerine katılım gerçekleştirerek, sadece size gönderilen anketleri tarafsız ve doğru şekilde kendi fikirlerinize uygun şekilde doldurarak, para kazanabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

İnternet üzerinden anket doldurarak para kazandıran siteler mevcut. Bu platformlara kişisel bilgiler, e-posta adresi ve ödeme alacağınız banka bilgilerinizi vererek, üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik işlemlerinden sonra haftalık online anket siteleri tarafından farklı sayılarda anketler vereceğiniz e-posta adresinize gönderilir. Burada gelen maildeki anket linkine tıklayarak, ankette soruların sorulara yanıt vermek ve yanıtları göndermek yeterlidir. E-posta adresine gönderilen her anketin kaç puanı/ücreti bulunduğu bilgisi veriliyor.  

Not: Gönderilen her ankete yanıt vermek ve hepsini doldurmak gibi bir zorunluluk bulunmuyor ama ne kadar çok anket doldurursanız, uzun bir süreç olan anket doldurma işinde sitelerin belirlediği para çekme limitlerine o kadar hızlı ulaşabilirsiniz. 

Güvenilir Anket Sitesi Nasıl Seçilir? 

Günümüzde bu sektörün oldukça popüler olması ve insanların sadece birkaç dakikalarını ayırarak, ek gelir elde edebilmesine yardımcı olması nedeni ile internet'te online anket siteleri oldukça çeşitli hale geldi. Bu durumda en çok kazandıran anket siteleri seçimi konusunda kullanıcıların zorluk yaşamasına neden olabiliyor. Ancak doğru ve güvenilir olduğu kadar anket başına verdiği yüksek ücret ödemelerine sahip olan bir anket sitesini seçmek için; 

  • Dijital platformda hakkında söylenenler, 
  • Verilen anketlerde ne kadar süre harcandığı ve buna karşılık ne kadar kazanıldığı, 
  • Anket yayınlama aralıklarının ne kadar olduğu, 

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

Gibi hususlara dikkat edilmesi yeterli olur. Bu şekilde en güvenilir anket sitelerini belirleyerek, gün içerisinde birkaç dakika anket doldurarak, ek gelir elde edebilmek mümkündür. 

En Güvenilir ve En Çok Kazandıran Anket Siteleri? 

Son yıllarda sayıları çokça artış gösteren anket siteleri arasından harcanan zamana değecek kazançlar getiren ve ödemeler konusunda en güvenilir olan anket siteleri belirtmiş olduğumuz kriterlere göre seçtiğimiz 4 anket sitesi; 

Opinion World (Fikir Pazarı) 

Türkiye’ de anket doldur para kazan konusunda bilgi sahibi olan herkes tarafından en çok bilinen sitelerden olan Fikir Pazarı aslında İngiltere merkezli bir anket şirketidir ve dünyada Opinion World olarak biliniyor. 5 yılı aşkın süredir Türkiye’ deki online anket piyasasında kendisine yer bulan ve bu süreçte kullanıcılarına sunduğu hizmet kalitesi ile güvenirliliğini kanıtlamış sitelerden birisidir. Diğer anket sitelerinden farklı olarak kullanıcılarına anket başına yine puan verse de bu puanlar ‘Carrefour’ maket zincirlerinde kuponlara dönüştürülebiliyor.  

https://www.opinionworld.com

  • Myiyo 

Puan uygulaması üzerinden bir işleyişi bulunan Myiyo anket sitesi üyelik gerçekleştirenlere 500 puan, e-mail doğrulamasına 100 puan olacak şekilde en baştan 600 puan veriyor ki sistemdeki puan hesaplamasına göre 500 puanın 2.22 TL civarında değeri bulunuyor. 20 bin puanı dolduran her kullanıcı biriken puanlarını TL’ ye dönüştürerek, banka hesabına havale olarak çekebiliyor. Ayrıca en sık anket gönderiminde bulunan anket sitelerinden birisidir. 

https://www.myiyo.com

  • Napolyon 

İnternette en geniş yelpazeye sahip olan en popüler anket sitelerinden birisi de Napolyon’ dur. Yine puantaj sisteminin kullanıldığı platformda ilk üyeliğe 2500 ‘NAP’ olarak tanımlanan sistem puanından kazanabilirsiniz. Çok sık anket gönderiminde bulunan sitelerden olmasının dışında diğer anket sitelerinden farklı olarak kullanıcılarına 25 TL ile 75 TL arasında değişen ödülleri olan bilgi yarışması aktiviteleri de sunuyor. 100.000 NAP toplayan her kullanıcı parasını banka hesabına çekebiliyor. Bilgi yarışmaları ve sık anket gönderimi sayesinde para çekme sınırına ulaşmak çok kolay oluyor. 

https://www.napolyon.com

  • BenDerimKi 

Artık Facebook gibi bir sosyal paylaşım platformunda üyeliği bulunmayan kimse kalmamıştır. İşte BenDerimKi anket sistemi, Facebook hesabı bulunan kullanıcılarının güvenilir bir şekilde anket doldurarak, para kazanabilmesine yardımcı oluyor. Daha yerli bir anket platformu olması ile puantaj sisteminde akçe birimini kullanan BenDerimKi üyelikte 100 tanesi 1 TL’ ye denk gelen 400 akçe veriyor ve 100.000 akçe toplandığında para çekme imkanı veriyor. 

https://benderimki.com

Bu anket doldur para kazan sitelerine üyelik işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirmek ve gün içerisinde sadece maile gelen anketleri kontrol ederek, anketleri doldurmak sistemde puan kazanmaya ve dolayısı ile ek gelir elde edebilme imkanına sahip olunmasını sağlar. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.