Ankara Yarın 25 Ekim Perşembe Okullar Tatil Mi?

Ankara Valiliği'nden yapılan son dakika açıklamasına göre Meteoroloji verileri ele alınarak Ankara'da yarın 25 Ekim Perşembe ve 26 Ekim Cuma günlerinde kar yağışının beklendiği belirtildi. Ankara'da yarın 25 Ekim Perşembe ve 26 Ekim Cuma okullara kar tatili olacak mı?
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
24 Ekim 2018

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Meteoroloji’den yapılan son açıklamaya göre Ankara’da yarın 25 Ekim Perşembe ve 26 Ekim Cuma günlerinde kar yağışı beklendiğinden Ankara Valiliği tarafından kullanılan ifadeler doğrultusunda öğrenciler ve veliler okulların tatil olması bekliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son açıklamada Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı hava yarın 25 Ekim Perşembe gününden itibaren etkili olacak. Özellikle Karadeniz’in batısı ve İç Anadolu’da beklenen kar yağışı sonrasında Ankara Valiliği’nden bir son dakika açıklaması geldi.

Ankara Valiliği‘nden yapılan açıklamada, “Meteoroloji’den alınan son verilere göre; yurdumuz 24 Ekim Çarşamba gününden itibaren Balkanlar üzerinden gelmekte olan soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına girecek. Ankara’da devam eden ve mevsim normalleri üzerinde seyreden sıcaklıklar yarın 25 Ekim Perşembe günü ve sonrasında 12 derece birden azalacak.”

“24 Ekim Çarşamba gününde İç Anadolu ve Batı Karadeniz’in sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, 25 Ekim Perşembe yarın ise yağışların tüm bölgede etkili olacağı ifade edildi. Ankara’da etkili olacak ani sıcaklık değişimleri sonrasında yarın 25 Ekim Perşembe ve 26 Ekim Cuma günlerinde kuzey ve iç kesimlerde kar yağışlara görülebilecek.” ifadeleri yer aldı.

Yarın 25 Ekim Perşembe Ankara’da Okullar Tatil Mi?

Meteoroloji’den gelen son dakika uyarısından sonra Ankara’da yarın 25 Ekim Perşembe gününde özellikle iç kesimlerde kar yağışlarının etkili olması bekleniyor. Ankara Valiliği’nden gelecek olan kar tatili haberi için bizi takipte kalmaya devam edin.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.Gizlilik Politikası |Hakkımızda | Künye | İletişim devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com