Ankara Emniyet Müdürlüğünde FETÖ/PDY Operasyonu 12 Gözaltı

Ankara Emniyet Müdürlüğü bünyesinde bulunan İstihbarat Daire Başkanlığı birimine sabah saatlerinde FETÖ/PDY operasyonu gerçekleştirildi. Emniyet Genel Müdürlüğü içinde Sivil Mahrem Mühendis yapılanması içerisinde oldukları şüphesiyle 12 kişi hakkında gözaltı kararı verildiği öğrenildi. Ankara başta olmak üzere, İstanbul, Muğla, Sakarya ve Manisa merkezli operasyonda 12 FETÖ/PDY şüphelisi hakkında gözaltı kararı verildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan […]

08.03.2019 - 11:00
02.08.2019 - 11:37
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Ankara Emniyet Müdürlüğü bünyesinde bulunan İstihbarat Daire Başkanlığı birimine sabah saatlerinde FETÖ/PDY operasyonu gerçekleştirildi. Emniyet Genel Müdürlüğü içinde Sivil Mahrem Mühendis yapılanması içerisinde oldukları şüphesiyle 12 kişi hakkında gözaltı kararı verildiği öğrenildi.

Ankara başta olmak üzere, İstanbul, Muğla, Sakarya ve Manisa merkezli operasyonda 12 FETÖ/PDY şüphelisi hakkında gözaltı kararı verildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada, Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde yer alan İstihbarat Daire Başkanlığında görev yapmış 12 kişi hakkında FETÖ/PDY soruşturması kapsamında örgütün Sivil Mahrem Mühendis yapılanması içerisinde yer aldıkları şüphesiyle gözaltı kararı verilmiştir denildi.

Soruşturmanın Ankara merkezli olmak üzere, İstanbul, Muğla, Sakarya ve Manisa’da yürütüldüğü açıklandı. Hakkında gözaltı kararı verilen 12 şüpheliden 5’inin yakalandığı geri kalan kişilerin ise aranmasının devam ettiği öğrenildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim