Alican Ulusoy Kimdir, Ne İş Yapıyor?

Magazin basınını Çalkalayan iddiaların ardından herkes bugün Alican Ulusoy ismini merak etmeye başladım. Peki, işadamı Alican Ulusoy kimdir, ne iş yapıyor?
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
26 Kasım 2018

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı evliliğin bitme nedeni olarak gösterilen sosyetenin gözde isimlerinden Alican Ulusoy bugün internet üzerinde en çok merak edilen konulardan biri oldu. Adı Şeyma Subaşı ile anılan Alican Ulusoy hakkında her şey merak ediliyor. Peki, Alican Ulusoy kimdir, ne iş yapıyor, evli mi, kaç yaşında?

ALİCAN ULUSOY KİMDİR?

Alican Ulusoy İstanbul’da 1977 yılında dünyaya geldi. Ekonomik alanda güçlü bir ailenin çocuğu olan Alican Ulusoy İstanbul Alman Lisesi’nde Lise eğitimini aldığı Daha sonra da American Inter Continental University’de işletme ve yönetim bilimleri eğitimi almaya başladı. Herkesin tanıdığı Ulusoy şirketlerinin veliahtlarından biri olan Alican Ulusoy, uzun yıllar boyu aile şirketlerinde çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Ulusoy Ailesi geçtiğimiz yıllarda bir karar alarak şirketleri ayırdı. Bu gelişmenin ardından holdingleşme kararı alan Alican Ulusoy 2008 yılının Ekim ayında kendisine ait olan Ulusoy Uluslararası Yatırım Holding’i kurdu. Ulusoy Uluslararası Yatırım Holding’in hala yönetim kurulu başkanlığı görevini yürüten Alican Ulusoy Türkiye’de ve dünyada tanınmış işadamları arasında bulunuyor.

AŞK HAYATI İLE HEP GÜNDEMDE

Alican Ulusoy magazin dünyasında da çok konuşulan isimlerden biri. Bugüne kadar yaşadığı ünlü ilişkilerle gündeme gelen Alican Ulusoy un en bilinen ilişkisi manken Deniz Akkaya oldu. Alican Ulusoy 11 sıra 2015 Avrupa güzeli ile ilişki yaşadığı da gündeme geldi. İddiaya göre ikili Fransa’da Günlüğü 2000 TL olan bir dağ evinde tatil yaptı. Bir dönem Arnavut şarkıcılardan biriyle de ilişkiye seyahat Alican Ulusoy Mustafa Ceceli’nin eşi Selin imlerle de yakın arkadaş.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.Gizlilik Politikası |Hakkımızda | Künye | İletişim devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com