Aleyna Tilki Okulu Dondurdu İddiası

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
20 Kasım 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Magazin dünyasına ‘Cevapsız Çınlama’ ve ‘O Sen Olsan Bari’ şarkıları ile giriş yapan, kısa süre içerisinde milyonlarca insan tarafından dinlenilen ve dünya çapında bir şöhrete sahip olan Aleyna Tilki hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Bilindiği üzere Aleyna Tilki 17 yaşında olması nedeniyle çeşitli tartışmaları beraberinde getirmiş, 18 yaşından küçüklerin giremediği mekanda bulunması tepkiyi çekmişti. Henüz lise eğitimine devam eden Aleyna Tilki hakkında ise yeni iddialar gelmeye başladı.

Okulu Bıraktı

Aleyna Tilki’nin hali hazırda devam ettiği okulunu dondurduğu ve eğitimine devam edemeyeceği iddia edildi. Bilindiği üzere Aleyna Tilki özellikle okuldaki sınavlarını yayınlamış ve soruların iptal edilmesi gibi sorunlarla karşı karşıya kalmıştı. Bunun yanı sıra bir yandan konser ve etkinliklere katılan Aleyna Tilki’nin okuldaki başarısının düşüş yaşadığı belirtildi.

Aleyna Tilki’nin daha sonra okuluna devam edeceği ya da eğitimini tamamlayacağı ise henüz bilinmiyor. Yüksek bir şöhrete sahip olan Tilki’nin hali hazırda milyonlarca lira kazanmaya başladığı ve eğitimine devam etmemesi halinde de müzik dünyasında ilerleme kaydedeceği belirtildi.

Öte yandan 17 yaşındaki şarkıcı gezmeye doymuyor. Instagram ve diğer sosyal medya hesapları üzerinden sürekli olarak paylaşımlar yapan Tilki, son olarak annesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Los Angeles eyaletine gitti. Tilkinin burada bir süre tatil yapacağı ve ardından da konser ile etkinlikler için tekrar Türkiye’ye dönüş yapacağı belirtildi.

Aleyna Tilki ise henüz eğitimdeki iddialar ile ilgili resmi bir açıklama yapmadı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com