Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümit Can Uygun Müge Anlı’yı tehdit etti! Oraya nasıl silah sokabilirim?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son günlerde Aleyna Çakır cinayeti konuşuluyor. Genç kızın intihar süsü verilmiş bir cinayete kurban gittiği düşünülürken bu konu sosyal medyanın gündeminden de düşmüyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün yaşanan gelişmeler ise herkesin ağzını açık bıraktı. Aleyna Çakır'ın katil zanlısı olduğu düşünülen Ümit Can Uygun bu defa Müge Anlı'yı tehdit etti.
Eklenme:
 Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümit Can Uygun Müge Anlı’yı tehdit etti! Oraya nasıl silah sokabilirim?

Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan evinde 3 Haziran tarihinde yerde yüzüstü yatar şekilde ölü bulunan ve intihar ettiği düşünülen Aleyna Çakır olayı Müge Anlı ile Tatlı Sert programına taşınmıştı. Ailesi ve arkadaşları genç kadının intihar ettiğine inanmazken sevgilisi Ümit Can Uygun tarafından öldürüldüğü ve ölümüne intihar süsü verildiği düşünülüyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında olay çözülmeye çalışılırken canlı yayına katılan ve telefonla bağlanan görgü tanıklarının söyledikleri ise kan donduruyor. Ancak katil zanlısı olduğu düşünülen Ümit Can Uygun son günlerde hem canlı yayına katılanları hem de aileyi tehdit ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün Müge Anlı’nın yaptığı açıklamada ise katil zanlısı Ümit Can Uygun’un Müge Anlı’yı da tehdit ettiği ortaya çıktı.

Müge Anlı tehdidi açıkladı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir gündemden düşmeyen ve sosyal medyanın da gündemine oturan Aleyna Çakır olayı ile ilgili bugün sıcak gelişmeler yaşandı. Konu hakkında açıklama yapan Müge Anlı Aleyna Çakır’ın ölümünden sorumlu olduğu düşünülen Ümit Can Uygun’un silah alıp ATV stüdyolarını basmayı planladığını söyledi. Bu tehdit karşısında soğukkanlılığını koruyan Müge Anlı ise Ümit Can Uygun’a seslenerek “Buyur gel ben senin o kandırdığın kızlara benzemem” ifadelerini kullandı.

Soruşturma Sil Baştan başlıyor

Asıl ismi Sema Esen olan ve gece hayatında çalışırken Aleyna Çakır ismini kullanan genç kadınla şüpheli ölümü ile ilgili soruşturma yeniden başlıyor. Genç kadının ölmeden 2 ay önce erkek arkadaşı tarafından bayıltana kadar dövüldüğü ve bu alanların İnternette canlı olarak yayınlandığı ortaya çıkmıştı. Ayrı dosyalar olması nedeniyle polis ekiplerinin bu konuda bir işlem yapmadığını düşündüğünü söyleyen Müge Anlı soruşturmanın yeniden başlayacağını dile getirdi. Aleyna Çakır’ın ailesinin avukatları yeni bir dilekçe hazırlayarak savcılığa başvuruda bulundu.

Ümit Can Uygun’un “öldürdüm” dediğini duyanlar var

Aleyna Çakır’ın ölümünün ardından yapılan otopsi sonucunda ilk bulgular da ortaya çıktı. Müge Anlı, genç kadının tırnaklarının arasında bir erkeğe ait DNA bulunduğunu ifade ederken canlı yayına bağlanan görgü tanıkları ise Ümit Can Uygun’un bazı yerlerde kendilerini tehdit etmek için Aleyna’yı öldürdüğünü söylediğini ifade etti.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 15 Eylül Salı puan tablosu! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
15 09 2020 - 15:49
Meriç İzgi kimdir? Etkileşim almak için maymuna yapmadığını bırakmadı
14 09 2020 - 10:53
Polatlı’da neden kum fırtınası oldu? Kum fırtınası nedir, sebepleri neler?
12 09 2020 - 18:42
Kardelen Kamışlı kimdir? Hotel Carmine nerede ve neler yaşandı?
11 09 2020 - 10:38
Ankara’da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hangi illerde sokağa çıkma yasağı olacak?
10 09 2020 - 11:32
Hafta sonu yasak gelen iller belli oldu mu? 12-13 Eylül 2020 hangi illerde yasak var?
8 09 2020 - 09:18
Yorum Yap