Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Aleyna Çakır videosu ortaya çıktı sosyal medya ayağa kalktı! İntihar mı cinayet mi?

Aleyna Çakır bugün sosyal medyanın gündemine geldi. İntihar ettiği öne sürülen genç kızın sevgilisi Ümitcan Uygun tarafından bayıltana kadar dövüldüğü ve ardından da intihar süsü vererek öldürüldüğü öne sürülüyor. Aleyna Çakır videosu sosyal medyada milyonlarca kişi tarafından izlenirken sonradan sevgilisi tarafından kaldırıldı. Peki Aleyna Çakır intihar mı etti yoksa öldürüldü mü? Genç kızın daha önce sevgilisi Ümitcan Uygun ile defalarca kavga ettiği öğrenilirken yakın arkadaşları da yaptıkları açıklamada cinayete kurban gitmiş olabileceğini söylüyor. Aleyna Çakır kimdir ve ölümü ile ilgili detaylar haberimizin devamında...
Eklenme:
 Aleyna Çakır videosu ortaya çıktı sosyal medya ayağa kalktı! İntihar mı cinayet mi?

Aleyna Çakır video bugün internet üzerinde ve sosyal medyada en çok aranan konular arasına girdi. Aleyna Çakır’ın Instagram konuşmaları ve canlı yayını milyonlarca kişi tarafından izlenirken ölümü sosyal medyada adeta gündem oluşturdu. Sevgilisi Ümitcan Uygun’un genç kızın cansız bedenini bulduğu ortaya çıkarken sosyal medyada gündeme gelen iddialara göre ölüm intihar değil cinayet. Ümitcan Uygun’un canlı yayında sevgilisini bayıltana kadar dövdüğü ve ardından videoya çekerek sosyal medyada paylaştığı ortaya çıktı. İki sevgili Facebook’ta soyisimlerini aynı yaparken birlikte yaşadıkları da öğrenildi. Aleyna Çakır Instagram konuşmaları şu anda binlerce kişi tarafından araştırılıyor.

Aleyna Çakır kimdir?

Ankara’da 4 Haziran 2020 tarihinde intihar ederek hayatına son verdiği iddia edilen Aleyna Çakır bir anda Türkiye’nin gündemine oturdu. Hakkında çok fazla bilgi bulunmayan genç kız iddiaya göre sevgilisiyle aynı evde yaşıyordu ve daha önce sevgilisi Ümitcan Uygun genç kızı darp edip bayıldıktan sonra fotoğraflarını ve videolarını paylaşmıştı.

Aleyna Çakır’ın ölümü intihar mı cinayet mi?

Twitter’da trend topic olan ve en çok konuşulanlar listesine giren Aleyna Çakır ile ilgili gündeme gelen iddiaya göre erkek arkadaşı Ümitcan Uygun genç kızın darp edip öldürdü ardından da cinayet süsü verdi. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerin ardından cinayet iddiaları da giderek kuvvetlendi.

Sosyal medya ayağa kalktı

Ümitcan Uygun’un daha önce sosyal medya hesabında paylaştığı ve sildiği görüntülerin ortaya çıkması ile birlikte sosyal medyada ayağa kalktı. Sosyal medya kullanıcıları bu konunun kapatılmaması gerektiğini ve mutlaka cinayet ihtimalinin araştırılması gerektiğini düşünüyor. Çok sayılı sosyal medya kullanıcısı başlar İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olmak üzere bazı yetkilileri paylaşımlarına etiketleyerek seslerini duyurmaya çalıştı.

Son paylaşımı dikkat çekti

Aleyna Çakır’ın Twitter hesabından son paylaşımı 27 Mayıs tarihinde yaptığı görülürken paylaşımında “Seni kıramayışım, beni bana kırdırdı.” ifadeleri dikkat çekti.

Sevgilisi cenazeye katılmadı

Aleyna Çakır’ın arkadaş olduğu iddia edilen ve sosyal medyada konu hakkında bir paylaşım yapan Merve isimli bir kadın ise o gece yaşananları anlattı. Aleyna’nın intihar etmesinin mümkün olmadığını söyleyen Merve, genç kızın erkek arkadaşı olan Ümitcan Uygun’un cenazeye de katılmadığını öne sürdü.

aleyna çakır


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ekim Çarşamba puanları! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
21 10 2020 - 14:59
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Ekim Çarşamba Konukları kim? Ebru Polat kimdir?
14 10 2020 - 08:23
Pastırma sıcakları nedir? Pastırma yazı ne zaman başlayacak?
13 10 2020 - 10:47
Doğan Şentürk Fatih Portakal’ı çabuk sildi! Fatih Portakal gidince FOX Haber’in reytingleri yükseldi
9 10 2020 - 10:38
ABD Başkanı Trump korona oldu Simpsonlar bir kez daha TT’nin zirvesinde
2 10 2020 - 10:38
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 2 Ekim Cuma konukları kim? Bol Eğlenceli konuklar geliyor
2 10 2020 - 09:06
Yorum Yap